مراکز خرید ماهی قزل الا در ایران

مراکز خرید ماهی قزل الا در ایران بسیار زیاد هستند. با توجه به میزان خرید و فروش بالای ماهی قزل آلا، مکان های ارائه ی محصول نیز افزایش یافت و روز به روز نیز بر تعداد مراکز عرضه ی ماهی قزل آلا افزوده می شود. برخی از آن ها هم امکان عرضه به صورت عمده و هم امکان عرضه به صورت جزئی را دارند. با توجه به اینکه در ماه های اخیر نوسانات قیمتی زیادی در بازار وجود داشت، برای اطلاع از به روزترین قیمت ها می توانید با واحد فروش که شماره ی آن در همین سایت درج شده، ارتباط برقرار کنید.

مراکز خرید ماهی قزل الا

مراکز خرید ماهی قزل آلا در ایران

همان طور که گفته شد و قطعا می دانید؛ مراکز خرید ماهی زیادی در ایران وجود دارند. در استان های بزرگ تعداد این مراکز بیشتر است. هم چنین در استان هایی که ماهی قزل آلا در حجم وسیع تولید می شود. ماهی قزل آلا از این گونه استان ها به سراسر کشور عرضه می شود. برای خرید ماهی قزل آلا می توانید به محل های فروش ماهی مراجعه کنید. تعدادی از محل هایی که می توانید ماهی قزل آلا مورد نیاز خود را تهیه کنید، عبارتند از:

 1. میدان های تره بار
 2. بازار های محلی
 3. فروشگاه ها
 4. هایپرمارکت ها
 5. مغازه های مختص به فروش خوراکی های دریایی
 6. خرید مستقیم از شیلات
 7. خرید به صورت آنلاین (ساده ترین و کم هزینه ترین روش خرید)

مراکز خرید ماهی قزل الا

نوع عرضه ی ماهی قزل آلا در مراکز خرید

در مراکز خرید، ماهی قزل آلا در انواع مختلفی ارائه می شود. به طور مثال اگر طالب خرید ماهی قزل آلا منجمد هستید می توانید به فروشگاه ها مراجعه نمایید. اگر می خواهید ماهی قزل آلا زنده تهیه کنید باید به میادین تره بار و یا شیلات ها مراجعه نمایید. اگر ماهی قزل آلا تازه می خواهید می توانید خرید خود را از طریق بازارهای محلی و میادین تره بار و برخی از فروشگاه ها انجام دهید. توجه داشته باشید که تمام این خریدها را می توان با صرف هزینه ی کمتر به صورت آنلاین انجام داد.

خرید ماهی قزل آلا در تهران

میزان خرید ماهی قزل آلا در تهران و سایر شهرستان ها افزایش چشمگیری داشته است. اکثر مراکز خرید ماهی قزل الا در ایران و در تهران، تمام تلاش خود را می کنند تا ماهی تازه را هم به صورت عمده و هم به صورت خرده در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان قرار دهند. در ایران در ازای افزایش مراکز تولید ماهی قزل آلا بر تعداد مراکز خرید ماهی قزل الا نیز افزوده می گردد. دلایل این افزایش نیز افزایش متقاضیان ماهی قزل آلا و ماهی سالمون است. این نوع ماهی سرشار از خواص و فواید بسیار برای بدن انسان است. خوشبختانه امروزه با افزایش آگاهی مردم در زمینه ی مصرف گوشت سفید و به خصوص مصرف گوشت ماهی قزل آلا میزان تقاضا برای خرید آن نیز نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است.

مراکز خرید ماهی قزل الا

فواید گوشت ماهی قزل آلا

گوشت ماهی قزل آلا دارای فواید بسیاری می باشد از جمله:

 • تقویت عملکرد سیستم های بدن
 • تقویت بینایی
 • جلوگیری از ریزش مو و شکنندگی ناخن ها
 • کمک به رفع کم خونی

و …

مراکز پرورش ماهی قزل آلا در ایران

در حوزه ی پرورش ماهی قزل آلا در ایران تعداد زیادی کارگاه، مراکز پرورش، شیلات و مزرعه وجود دارد. اکثر این مراکز مجهز یه دستگاه های پیشرفته هستند. امروزه بر خلاف گذشته پروش ماهی قزل آلا به صورت بسیار پیشرفته و مجهز صورت می گیرد. شیلات های مجموعه ی ما با داشتن دستگاه های مجهز و نوین موفق به تولید ماهی قزل آلا باکیفیت در تناژ بالاست. به طوریکه میزات تلفات ماهی قزل آلا با نوع پرورش پیشرفته به حداقل رسیده است.

مراکز خرید ماهی قزل الا

مراکز خرید ماهی قزل الا در ایران

مراکز خرید ماهی قزل الا در ایران و در استان تهران بسیار زیاد هستند. این مراکز، ماهی را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتری قرار می دهد. در مراکز اصلی فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون، ماهی با کیفیت بالا و به صورت تازه ارائه می شود. با ارتباط با واحد فروش ما، شما می توانید ماهی قزل آلا را با کیفیت بسیار بالایی تهیه بفرمایید. یکی از اهداف مهم این مجموعه جلب رضایت دوطرفه است که مراکز پرورش ماهی این شرکت از بهترین مناطق بوده که از بهترین منابع آبی و چشمه ها در این راستا استفاده می کنند. متاسفانه در برخی از بازارهای کشور، شاهد این هستیم که ماهی قزل الا مانده و یا منجمد که تشخیص تازه بودن آن سخت است را به فروش می رسانند. به طور کلی در مراکزی که ماهی قزل آلا را با قیمت بسیار پایین به فروش می رسانند باید کیفیت ماهی به صورت بسیار دقیق بررسی شود. اکثر مراکز فروش ماهی در سطح کشور دارای مجوز فعالیت هستند.

مراکز فروش ماهی قزل آلا در تهران

مراکز فروش ماهی قزل آلا در تهران و حتی سایر شهرستان ها می توانند ماهی قزل آلای مورد نیاز خود را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهیانه از این مجموعه دریافت نمایند. سایر افراد هم در ارتباط با محل کار خود، مانند رستوران ها، کارتینگ ها، اداره ها، سازمان ها و … می توانند به صورت عمده ماهی قزل آلای موردنیاز خود را در هر سایز و در هر وزن و اندازه ای تهیه نمایند. از دیگر مزیت های این شرکت، ارائه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به شکل های مختلف، بنا به درخواست مشتری می باشد. از جمله:

 1. ماهی قزل آلا منجمد
 2. ماهی قزل آلا شکم خالی
 3. ماهی قزل آلا تازه
 4. ماهی قزل آلا وکیوم شده
 5. ماهی قزل آلا فیله ای

مراکز خرید ماهی قزل الا

قیمت ماهی قزل آلا در ایران

قیمت ماهی قزل آلا در ایران به صورت روزانه تعیین می گردد. چراکه عوامل متعددی در این زمینه دخیل هستند. قیمت پایه برای ماهی قزل الا وجود دارد اما به صورت روزانه ممکن است این قیمت پایه افزایش کم و یا افزایش بیشتری داشته باشد. هم چنین، قیمت ماهی قزل آلا پرورشی جهت خرید و فروش از هر نژادی که باشد به عوامل متعددی بستگی دارد:

 1. وزن و سایز ماهی قزل آلا
 2. اینکه نوع بسته بندی ماهی قزل آلا به چه صورت باشد.
 3. ماهی قزل آلا زنده
 4. ماهی قزل آلا لاشه و تازه
 5. تمام هزینه های مصرفی که از ابتدای تولید صرف رشد ماهی قزل الا می شود.

تفاوت قیمت ماهی قزل آلا پرورشی و ماهی قزل آلا دریایی

قیمت ماهی قزل آلا دریایی کمی بیشتر از قیمت ماهی قزل آلا پرورشی‌ست. به دلیل:

 • ماهی قزل آلا دریایی از غذاهای ارگانیک و طبیعی استفاده می کند برای رشد
 • ماهی قزل آلا دریایی بسیار کمیاب تر از ماهی قزل آلا پرورشی می باشد.

به همبن علت است که ماهی قزل آلا دریایی با قیمت بیشتری به بازارهای خرید و فروش آبزیان عرضه می گردد. اما با این حال طرفداران ماهی قزل آلا پرورشی بسیار زیادند و روز به روز بر تعدادشان افزوده می گردد؛ زیرا:

 • قیمت مناسب ماهی قزل آلا پرورشی متقاضیان زیادی را به سمت خود جلب کرده است.
 • خواص ماهی قزل آلا پرورشی برخلاف عقیده ی برخی از مردم هیچ کاستی از خواص ماهی قزل آلا دریایی ندارد.
 • دسترسی راحت به ماهی قزل آلا پرورشی
 • امکان خرید آنلاین باکیفیت ترین ماهی قزل آلا از هر نقطه از کشور و جهان که باشید.
 • گوشت بسیار لطیف و خوش طعم و لذیذ ماهی قزل آلا پرورشی
 • خوش پخت بودن آن

مراکز خرید ماهی قزل الا

و بسیاری عوامل دیگر که بازارپسندی و عامه پسندی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون پرورشی را دوچندان می کند. مراکز خرید ماهی قزل الا در ایران بسیار زیادند اما برای خرید مطمئن و باکیفیت با قیمت مناسب و به صورت عمده می توانید از طریق این مجموعه اقدام نمایید. راه ارتباطی با واحد فروش در بخش انتهایی سایت آورده شده است.

 

 

 

تماس با ما