قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی

قیمت ماهی قزل آلا شهرکرد بهترین قیمت در بین سایر شهرها و تولید کنندگان بچه ماهی قزل آلا می باشد. وجود تولیدکنندگان زیاد و مساعد بودن آب و هوا جهت پرورش و نگه داری از خوراک ماهیان، از علل مهم در کمتر بودن قیمت ماهی این منطقه از کشور می باشد. لازم به توضیح است که در کنار قیمت مناسب، کیفیت ماهی سالمون شمال تولیدی این استان نیز جزء بهترین هاست.

 

ماهی قزل آلا شهرکرد

از بهترین و مساعدترین مناطق کشور جهت پرورش ماهی قزل آلا و پرورش ماهیان سردابی می توان به استان چهارمحال و بختیاری اشاره نمود، بدلیل وجود شرایط ایدآل جهت رشد در مناطق مختلف این استان، در بسیاری از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری شاهد راه اندازی شیلات و آبزی پروری هستیم، از جمله این شهرها می توان به فارسان، اردل، لردگان، سامان، کوهرنگ و… می توان نام برد.

بدلیل وجود منابع آبی مناسب و جاری و همچنین داشتن حدود 60 کیلومتر وسعت پشت دریاچه سد کارون4، در اکثر مناطق این استان شرایط مساعدی جهت پرورش ماهی دریایی وجود دارد، در خود شهر شهرکرد ماهی پرورش داده نمی شود ولی بدلیل مرکزیت این شهر، در کشور ماهی قزل آلا پرورشی این استان را بنام ماهی شهرکرد می شناسند.

ماهی قزل آلا شهرکرد

پرورش ماهی سردآبی شرایط محیطی خاصی می طلبد که در زیر به صورت تیتروار به آنها اشاره می کنیم.

ویژگی محیطی جهت پرورش ماهی قزل آلا سردابی:

  • وجود منابع آبی کافی و پاک
  • وجود آب و هوای سرد و خشک، بخاطر ماندگاری بیشتر خوراک ماهی
  • وجود بستر کافی و مناسب برای زدن شیلات و تجهیزات مربوطه
  • وجود نیروی کار کافی و با دستمزد پایین

با توجه به تمامی موارد اشاره شده در بالا، استان چهارمحال و بختیاری از جمله مناسب ترین مناطق جهت پرورش ماهی قزل آلا کشور می باشد و در حال حاضر هم یشترین تولید ماهی قزل آلا را در ایران از آن خود کرده.

قیمت ماهی قزل آلا شهرکرد در زمان فعلی در سایز متوسط کیلویی 22000 تومان می باشد. جهت اطلاع از قیمت بروز و دقیق می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

 

35 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *