قزل آلا ایرانی
خانه / ماهی قزل آلا / قیمت ماهی قزل آلا سردابی در میادین تره بار

قیمت ماهی قزل آلا سردابی در میادین تره بار

قیمت ماهی قزل آلا سردابی در میادین تره بار روزانه مشخص می شود، ماهی قزل آلای سردابی بخاطر محبوبیت زیاد در بین خانواده های ایرانی، به صورت مستقیم در میادین تره بار عرضه می شود، تلاش ما آگاه سازی عموم افراد از قیمت دقیق ماهی در بازار می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماهی قزل آلا،  سایت ما را دنبال کنید.

قیمت ماهی قزل آلا سردابی در میادین تره بار

در گذشته افراد برای خرید عمده ماهی قزل آلا و اقلام ضروری زندگی خود به میادین تره بار می رفتند و محصول شان را با قیمت مناسب تری تهیه می کردند، بسیاری از مغازه داران هم جهت خرید عمده کالای خود به این میادین مراجعه می کنند، امروزه با فراهم شدن امکان آگاهی از قیمت آبزیان در میادین تره بار، مشتریان خرید جزء هم می توانند ماهی قزل آلا سردابی را با قیمت مناسب تری نسبت به بازار خریداری کنند.

ماهی قزل آلا سردابی در میادین تره بار

ماهی قزل آلای سردابی طرفداران خاص خودش را در بازار دارد، این ماهی بخاطر پرورش در آب سرد و سازش پذیری در بستر رودخانه، از مقاومت بدنی خوبی برخوردار می باشد و نسبت به سایر نژادهای ماهی قزل­ آلا پرورش پذیرتر می باشد.

ملاک های قیمت گذاری ماهی قزل آلا سردابی:

  • نژاد ماهی
  • اندازه ماهی
  • رنگ ماهی قزل آلا
  • زمان صید ماهی قزل آلا
  • بازار محل فروش ماهی
  • تازه و منجمد بودن ماهی

ماهی قزل آلا سردابی در میادین تره بار

قیمت ماهی قزل آلا سردابی بستگی به وزن و شرایط پرورشی آن دارد، ماهی قزل آلا در سن ۷ ماهگی قابل صید است و به بازار عرضه می شود.

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت ماهی قزل آلا سردابی می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. عموم از قیمت بروز ماهی قزل آلا می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: امین مقدس
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504495
ای دی تلگرام: aminmoghadas1010@
پست الکترونیکی: amin.moghadas65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده اگر باشد، قیمت مناسب تری برای آن در …

آراد برندینگ