مجموعه xyz شما را به خرید بهترین محصولات ماهی غزل الا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی در ایرانماهی بسته بندی شده / ماهی منجمد بسته بندی شدهخرید ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی در ایرانقیمت ماهی قزل آلا منجمد شکم خالیخرید ماهی قزل آلا منجمد / فروش ماهی قزل آلا منجمدنکتهماهی قزل آلا پرورشی در دریا      2. ماهی قزل آلا پرورشی در قنات      3. ماهی قزل آلا پرورشی در آب چاه
فروش ماهی قزل الا

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی در ایران و در هر کجای دنیا مسلما از قیمت ماهی قزل آلا تازه و پاک نشده گران تر و بالاتر است. با این حال، طرفداران ماهی بسته بندی شده در ایران نیز بسیار زیاد هستند. مزایای زیادی که ماهی منجمد بسته بندی شده و پاک شده در مقایسه با ماهی قزل آلا تازه دارد، متقاضیان و طرفداران این نوع ماهی را چند برابر ساخته است. تعداد زیادی شرکت بسته بندی ماهی در تهران و در استان های دیگر مشغول به فعالیت هستند؛ هم چنین تعداد کارخانه بسته بندی نیز در کشور روز به روز زیادتر می شوند. فروش ماهی بسته بندی شده در دو سال اخیر آمار بالایی را به خود اختصاص داده است.

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی در ایران

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی در ایران و هم چنین، قیمت ماهی قزل آلا منجمد را مانند ماهی قزل آلا تازه باید به صورت روزانه مطلع شوید. این شرکت با تعبیه ی این سایت ها سعی در گسترش وسعت و حجم خرید و فروش های ماهی داشته است. با خرید از طریق سایت می توان ماهی قزل آلا را از هرکجای ایران یا دنیا که باشید، به آسانی و با بهترین کیفیت دریافت نمایید. پخش و توزیع در سطح وسیع ماهی قزل آلا با کیفیت عالی و با قیمت بسیار مناسب در استان ها و شهرهای بزرگ بیشتر صورت می گیرد. مانند: اصفهان، تهران، تبریز، مشهد و … . این شرکت قابلیت ارائه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون را در اشکال مختلف:

 1. بسته بندی شده
 2. فیله
 3. پاک شده
 4. شکم خالی
 5. تازه

دارد.

ماهی بسته بندی شده / ماهی منجمد بسته بندی شده

ماهی بسته بندی شده و ماهی منجمد بسته بندی شده نسبت به ماهی قزل آلا تازه ماندگاری بالاتری دارد. به این معنا که در صورت نگهداری در فریزر، ماهی قزل آلا منجمد را می توان تا ماه های بسیاری نگهداری کرد و با هربار استفاده پس از خارج کردن از فریزر گویی که ماهی قزل آلا تازه را در دست دارید. اما ماهی قزل الا تازه برای اینکه همان تازگی و انسجام اولیه را داشته باشد باید مدت زمان کمتری در فریزر نگهداری شود. بر خلاف تصور بسیاری از مردم، ماهی قزل آلا تازه و ماهی قزل آلا بسته بندی شده از لحاظ برخورداری از کیفیت و ویتامین ها در یک سطح قرار دارند. فقط تنها تفائتی که دارند، این است که ماهی قزل آلا بسته بندی شده به هنگام بسته بندی کمی از کیفیت آن، نه به اندازه ی محسوس؛ کم می شود.

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی

خرید ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی در ایران

هنگام خرید ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی باید به ناریخ انقاضای ماهی و سایز آن برا ساس نیازی که دارید توجه کنید. بسته بندی ماهی توسط کارخانه های بسیار برند و معتبر انجام می گیرد که همگی دارای مجوز بهداشت  و سلامت هستند. بیشترین ماهی قزل الای خریداری شده توسط شرکت ها و ارگان های دولتی و رستوران ها، از نوع ماهی قزل آلا منجمد و به صورت کامل می باشد. ماهی قزل آلا منجمد از تونل انجماد رد شده و در بسته بندی های متفاوت و در اندازه ها و سایزهای مختلفی به صورت وکیوم به قروش می رسد.

قیمت ماهی قزل آلا منجمد شکم خالی

قیمت ماهی قزل آلا منجمد شکم خالی از قیمت ماهی قزل آلا تازه و پاک نشده بیشتر است و هم چنین، قیمت ماهی قزل آلا فیله شده هم از قیمت ماهی قزل آلا منجمد شکم خالی بیشتر می باشد.به دلایل مختلفی نوسانات قیمتی بالایی نیز دارد. بنابراین برای اطلاع از قیمت روز ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به شرط اینکه قصد خرید با فروش و یا صادرات را دارید می توانید با شماره تماس مدیر فروش که در بخش انتهایی سایت نوشته شده تماس بگیرید. هم چنین، قیمت ماهی قزل آلا شکم خالی در بازار از طریق برندهای مختلف آماده و عرضه می گردد. ماهی در سایزهای مختلف

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی

 • ۲۵۰ گرم
 • ۳۵۰ گرم
 • ۴۵۰ گرم
 • ۵۵۰ گرم
 • ۶۵۰ گرم
 • ۷۵۰ گرم
 • ۸۵۰ گرم
 • ۹۵۰ گرم
 • یک کیلو
 • وزن های بالاتر از ۱ کیلوگرم

ماهی قزل آلا دارای خواص بیشماری می باشد. امگا۳ یک از خواص بارز ماهی قزل آلاست. با جایگزین کردن ماهی قزل آلا به جای گوشت قرمز می توان تا حد زیادی از بروز بیماری های قلبی عروقی پیشگیری کرد. از این رو هم تولید کنندگان برای افزایش میزان سود خود می توانند میزان تولید خود را افزایش دهند. اگر میزان تقاضا زیاد شود مسلم است که دلگرمی تولیدکننده برای افزایش میزان تولید ماهی قزل آلا نیز افزایش می یابد و کسب و کار در کشور نیز زیاد می شود.

خرید ماهی قزل آلا منجمد / فروش ماهی قزل آلا منجمد

 خرید ماهی قزل آلا منجمد و فروش ماهی قزل آلا منجمد دقت کنید که توسط شرکت های معتبر انجام شود. حتی از میان تمام این شرکت ها هم، شرکت های کمی هستند که با کیفیت بالا ماهی قزل آلا منجمد را به مرحله ی نهایی برسانند و به بازار عرضه کنند. برای اطمینان از خرید و فروش ماهی قزل آلا منجمد می توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید. شرکت ما با تضمین کیفیت و بهداشت ماهی قزل آلا ، بهترین و مرغوب ترین ماهی را به بازار هدف عرضه می کند. این شرکت سابقه ی بسیار بالا در خرید، فروش و صادرات ماهی قزل آلا و ماهی سالمون دارد. قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی در ایران نیز با توجه به اینکه از چه برندی باشد متفاوت است.
قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی

نکته

ماهی قزل الا در میان مردم بسیار پرطرفدار است و مصرف آن نسبت به قبل بسیار زیاد شده است. ماهی قزل آلا با توجه به محل پرورش، کیفیت های متفاوتی دارد. در زیر پرورش ماهی قزل آلا را در آب های مختلف آورده ایم:

 1. ماهی قزل آلا پرورشی در دریا

ماهی قزل آلا پرورشی در دریا درون قفس است. تولیدکنندگان از غذادهی اتوماتیک برای رشد و پرورش ماهی استفاده می کنند. در واقع، ماهی هم با غذای طبیعی و هم با غذای مصنوعی رشد می کند. قیمت ماهی قزل آلا پرورشی در دریا قیمت بالری نسبت به سایر ماهیان پرورشی در آب های دیگر دارد.

      ۲٫ ماهی قزل آلا پرورشی در قنات

آب در قنات ها جریان دارد. ه همین دلیل کیفیت بسیار بالای این نوع ماهیان نیز بسیار زبانزد است.

      ۳٫ ماهی قزل آلا پرورشی در آب چاه

ماهی قزل آلا پرورشی در آب چاه کمی شورمزه هستند به دلیل شوری آب. اما کیفیت بالایی دارند.

قیمت ماهی قزل آلا بسته بندی

برای ثبت سفارشات خود و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

 

مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه xyz شما را به خرید بهترین محصولات ماهی غزل الا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید