فروش ماهی قزل الا در ایران

میزان فروش ماهی قزل الا در ایران و در سراسر استان ها بسیار زیاد هستند. استان هایی که دارای مراکز پرورش ماهی قزل الا هستند تعداد مراکز فروش بیشتری نیز دارند. در استان تهران، میادین تره بار و بازارهای محلی زیادی برای خرید و فروش ماهی در حال فعالیت هستند. این مراکز، ماهی قزل آلا را به قیمت روز در اختیار مشتری قرار می دهند. با خرید عمده ی ماهی قزل آلا می توانید با قیمت مناسب تری آن را خریداری نمایید. مرکز فروش ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی نیز به طور معمول، فروشگاه ها هستند.

محل فروش ماهی قزل آلا

مراکز فروش ماهی قزل الا در ایران

ایران یکی از کشورهای موفق جهان در زمینه ی تولید ماهی قزل آلاست. به دلیل حجم بالای تولید این نوع ماهی در کشور، به طور متقابل مراکز خرید و فروش ماهی قزل آلا نیز گسترش بسیاری پیدا کرد. در استان های بزرگ کشور که دارای مراکز پرورش ماهی قزل آلا هستند، به طبع تعداد مراکز فروش نیز بیشتر است. محل فروش ماهی قزل آلا در ایران در مکان های خاصی صورت می گیرد. علاوه بر شرایطی که برای خرید حضوری وجود دارد، امروزه شرایط بسیار آسانی نیز برای خرید غیر حضوری به وجود آمده است. این سایت با به وجود آوردن تمام امکانات برای خرید غیر حضوری تاکنون در امر فروش بسیار موفق بوده است. از جمله:

 1. کیفیت بالای ماهی قزل آلا
 2. قیمت مناسب در مقابل کیفیت بالا
 3. آماده ی ارائه ی انواع مختلف ماهی قزل آلا
 4. ارسال در اسرع وقت
 5. فراهم بودن تمام شرایط مناسب حمل و نقل جهت ارسال به بازار هدف
 6. اخذ رضایت مشتریان با بهترین امکانات و راهنمایی ها

به طور کلی هدف اصلی شرکت ما در ایجاد فضای اعتماد طرفین است.

محل فروش ماهی قزل آلا

 صادرات ماهی قزل آلا ایران به کشورهای خارجی

ایران در زمینه ی صادرات ماهی قزل آلا موفقیت های بسیاری کسب کرده است. ماهی قزل آلا یک نوع ماهی و خوراک همه پسند و پر ازخواص درمانی در سراسر دنیا به شمار می آید. صادرات ماهی قزل آلا از زمان های دور تا به امروز بسیار گشترش پیدا کرد. بیشترین میزان صادرات به کشورهای:

 • روسیه
 • عراق
 • آذربایجان
 • ترکیه
 • و امارات

می باشد.

قیمت ماهی قزل الا به صورت آنلاین و حضوری

قیمت ماهی قزل آلا در خرید حضوری ممکن است به دلیل وجود واسطه ها، کمی بالا باشد. در خرید آنلاین با ما، قیمت ها به صورت روزانه و مناسب تر از بازار تصویب می شود. علاوه بر این، شما فقط امکان خرید به صورت عمده را از طریق این سایت دارید. جهت اطلاع از آخرین و دقیق ترین قیمت ها بو خرید و فروش ماهی قزل الا می توانید با مدیر واحد فروش تماس بگیرید. در هر صورت شرکت ما این سایت ها را تعبیه کرده تا مشتریانی که امکان خرید حضوری برا آن ها مشکل است ، خریدی راحت و اسان داشته باشند. هم چنین، به دلیل اینکه ماهی قزل آلای تولیدی برای شرکت از بکرترین و بهترین چشمه ها و منابع آبی کشور است برای همین امکان دسترسی به ماهی باکیفیت در ایران به صورت حضوری و کاملا مطمئن کمی دشوار است.

فروش ماهی قزل الا

خرید و فروش و پخش ماهی قزل آلا در سراسر کشور

خرید و فروش و پخش ماهی قزل آلا در سراسر کشور، توسط مجموعه ی ما امکان پذیر است. هم چنین، در بیشتر استان های کشور بنا به شرایط اقلیمی مناسب و وجود جو ایده آل شرایط بسیار خوبی را برای پرورش و تولید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون فراهم آورده است. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون هردو دارای تنوع مصرفی بسیار بالایی هستند و به خریدار این امکان را می دهد تا بر اساس نیازش شکل مورد نظر ماهی مصرفی خود را انتخاب نماید. از جمله اشکال مختلفی که شرکت آماده ی ارائه ی آن می باشد شامل:

 • ماهی تازه
 • ماهی منجمد
 • ماهی شکم خالی
 • ماهی فیله شده
 • ماهی بسته بندی شده
 • ماهی وکیوم شده

و … شرکت ما با ارتباط دوطرفه و دوسویه میان تولیدکننده و خریدار و مصرف کننده باعث می شود که تا حد زیادی وجود واسطه ها حذف گردد. در این صورت خریدار می تواند با قیمت مناسب تر و دسترسی آسان تر ماهی مورد نیاز خود را دریافت نماید. شرکت ما فقط خرید و فروش های خود را به صورت عمده قبول می کند و به دلیل طی مسافت هایی برای حمل و نقل از فروش و خرید به صورت خرده معذور است.

فروش ماهی قزل الا

فروش ماهی قزل الا در ایران

میزان فروش ماهی قزل الا در ایران نسبت به سال های گذشته رشدی چندبرابری داشته است. اما در کل میزان خرید و فروش ماهی قزل الا به عوامل مختلفی از جمله:

 1. زمان خرید و فروش
 2. قیمت غذای ماهی
 3. قیمت تجهیزات به کار گرفته شده برای پرورش
 4. میزان بارندگی برای تامین آب مورد نیاز پرورش

و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.

 صادرات ماهی قزل آلا / صادرات ماهی سالمون

این شرکت هرساله حجم بسیار زیادی از تولیدات ماهی قزل آلا و ماهی سالمون خود را در بخش صادرات مصرف می کند. بطوریکه تناژ بالایی از ماهی تولیدی به کشورهای خارجی ارسال می گردد. اصولا برای درخواست صادرات از سوی کشورها وزن مورد تقاضا بر پایه ی وزن 2 کیلوگرم به بالا است. اگر تقاضا شود که رنگ گوشت ماهی حتما نارنجی باشد باید ماهی سالمون را برای ارسال آماده سازی کرد که به دلیل تغذیه ی خاص این نوع ماهی و خواص بالاتری که نسبت به ماهی قزل آلا دارد، طبعا قیمت بالاتری را نیز نسبت به ماهی قزل الا دارد.

فروش ماهی قزل الا

برای ثبت سفارشات خود با راه های ارتباطی که در قسمت پایین سایت آورده شده تماس بگیرید.

 

تماس با ما