خرید ماهی قزل آلا تازه

فروش ماهی قزل آلا شهرکرد در 10 استان برتر کشور نه تنها رونق بسیاری را به این مناطق، بلکه به کل کشور داده است. میزان فروش بالا در این 10 منطقه، سبب تولید چندبرابری ماهی قزل آلا نیز شده است. به همت این 10 استان در زمینه ی تولید و تکثیر ماهی قزل آلا، نیاز سایر استان ها به این نوع ماهی نیزتأمین می شود. در استان چهارمحال و بختیاری‌ از گذشته های دور، شغل شیلات داری یکی از مشاغل مهم این استان محسوب می شده است. فروش ماهی قزل آلا شهرکرد به استان های همسایه و حتی استان های دوردست امکان پذیر است.

فروش ماهی قزل آلا

 منطقه جغرافیایی خاص استان چهارمحال و بختیاری شرایط مساعد را جهت ایجاد مزارع و شیلات های پرورش ماهی قزل آلا چندین برابر کرد.

خلاصه ای از شرایط آب و هوای شهرکرد:

اقلیم استان چهارمحال و بختیاری که مرکز آن شهرکرد است نیمه مرطوب و معتدل است و زمستان های بسیار سردی دارد. سردترین ماه سال در این استان، دی ماه و گرم ترین ماه آن، مردادماه می باشد. همین شرایط آب و هوایی باعث شده است که امکان پرورش ماهی قزل آلا در این استان فراهم شود.

ماهی قزل آلای تولیدی شهرکرد بسیار مرغوب و با کیفیت است:

شهرکرد با تولید ماهی قزل آلای بسیار باکیفیت و مرغوب در امر فروش و صادرات توانست رتبه های برتر کشوری را به خود اختصاص دهد و در رده ی 10 استان برتر قرار گیرد. در این استان، با جلب اعتماد مشتریان خود میزان پرورش ماهی قزل آلا را نسبت به گذشته گسترش داد. به طوری که میزان تولید ماهی قزل آلا نسبت به سال های گذشته رشدی چند برابری پیدا کرد.

فروش ماهی قزل آلا شهرکرد

ماهی قزل آلا بنا به دلایل زیر طرفداران بسیار دارد:

  1. بنا به داشتن گوشت لذید و ترد و خوشمزه
  2. انواع مختلف طبخ را می توان روی آن پیاده کرد.
  3. بوی زهم بسیار کمتری نسبت به سایر ماهیان دارد.
  4. قیمتی مناسب تر از ماهیان دریایی دارد.
  5. به وفور در بازار وجود دارد.
  6. امگا3 بیشتری نسبت به سایر آبزیان دارد.
  7. دارای تمام مواد مغذی ضروری و لازمی‌ست که بدن انسان نیاز دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *