فروش ماهی قزل آلا در کشور

فروش ماهی قزل آلا در کشور بسیار پررونق است. کشور دارای تعداد زیادی مراکز تولیدکننده ی ماهی قزل آلاست که در زمینه ی خرید و فروش های داخلی و صادرات موفقیت های بسیاری به دست آورده اند. در استان هایی مانند، استان چهارمحال و بختیاری، استان اصفهان، استان کهگیلویه و بویراحمد، استان لرستان، استان کرمانشاه، استان کردستان، استان آذربایجان غربی و بسیاری از استان های دیگر کسب درآمد کسب درآمد و رونق این صنعت باعث پیشرفت فوق العاده ی پرورش ماهی در ایران شده است. در برخی از این مناطق نیز مراکز فروش بچه ماهی قزل آلا در سطوح وسیعی در حال فعالیت هستند.

فروش ماهی قزل آلا

فروش ماهی قزل آلا منجمد و شکم خالی

فروش ماهی قزل آلا منجمد و شکم خالی در سطح وسیعی در کشور قابل اجراست. قیمت ماهی قزل آلا منجمد در مقایسه با ماهی قزل آلا تازه کمی بالاتر است. دلیل آن هم:

 1. پروسه ی انجماد ماهی قزل آلا
 2. خالی کردن شکم ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا از طریق این شرکت در سایزهای متفاوت ارائه می شود.

قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون

قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون بسته به سایز ماهی متفاوت است. اکنون در پروسه ای از وضعیت اقتصادی قرار داریم که قیمت ماهی قزل آلا بنا به دلایل مختلفی نوسان پیدا می کند. بنابراین قیمت ماهی و سایر آبزیان به صورت روزانه مشخص می شود. برای اطلاع دقیق تر از قیمت روز ماهی قزل آلا و خرید آن می توانید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

اشکال مختلف ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت منجمد و وکیوم

اشکال مختلف ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت منجمد و وکیوم به شرح زیر است:

 1.  ماهی قزل آلا و ماهی سالمون هم به صورت تازه و هم به صورت منجمد و در سایزهای مختلف
 2. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت شکم خالی و تازه و در سایزهای مختلف
 3. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت تازه و فیله شده و در سایزهای مختلف
 4. ماهی قزل آلا و ماهی تازه به صورت استیک شده و در سایزهای مختلف
 5. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون صادراتی به صورت تازه، منجمد و بسته بندی و در سایزهای مختلف

فروش ماهی قزل آلا

فروش ماهی قزل آلا در کشور

فروش ماهی قزل آلا در کشور نسبت به سایر کشورها بسیار زیاد است. خوشبختانه با بالا رفتن آگاهی مردم، میزان مصرف گوشت سفید و به خصوص گوشت ماهی بیشتر از قبل شده است. با توجه به نیاز بدن به انواع پروتئین ها، ویتامین ها و مواد ضروری به خصوص امگا3 مصرف گوشت ماهی توسط پزشکان بسیار توصیه شده است. برای

پروسه ی رشد ماهی قزل آلا در آب های شیرین

دوره زمانی رشد ماهی قزل آلا برای رسیدن به وزن قابل قبول و برای ارائه به بازار فروش به دوره های غذادهی مختلف نیاز دارد. این دوره های غذادهی باید به صورت اصولی صورت پذیرد تا ماهی به رشد کافی برسد. در اب های شیرین، در نیم کره ی شمالی، این دوره از تابستان تا پاییز می باشد. اما در نیم کره ی جنوبی چند هفته به این مدت زمان لازم در نیمکره ی جنوبی افزوده می گردد. به طور کلی، دوره زمانی به صورت پیش رونده از سمت جنوب به سمت شمال کاهش پیدا می کند.

فروش ماهی قزل آلا

افزودنی های مصنوعی برای غذای ماهیان

رنگدانه هایی در غذای ماهیان با نام رنگدانه های کارتنوئیدی استفاده می شود که از گوشت جانوران و طیور به دست می آید.

 • رنگدانه ی طبیعی در گوشت اکثر آزادماهیان وجود دارد. نام این ماده، گزانتین می باشد.
 • در حال حاضر نیز یک رنگدانه ی کاروتنوئیدی مشابه با نام کانتا گزانتین ساخته شده است که به صورت تجارتی تولید می شود.

این ماده اگر به میزان 190 میلی گرم در هر کیلوگرم غذا به ماهی قزل آلا رنگین کمان داده شود در مدت زمان 10 هفته رنگ قرمز قابل مشاهده ای در گوشت ماهی قزل آلا پدیدار و نمایان می شود. یک رنگ قرمز عمیقی که می توان گفت به اندازه ی گوشت قرمز یک نوع ماهی آزاد است با استفاده از 450 میلی گرم به ازای هر کیلوگرم غذای ماهی طی یک دوره زمانی 7 هفته ای در گوشت ماهی قزل آلا رنگین کمان به وجود می آید. پرورش ماهی سالمون نیز به این گونه صورت می گیرد.

ماهی سالمون چگونه به وجود می آید؟

ماهی سالمون طی یک دوره غذایی متفاوت و با استفاده از رنگدانه ها با بالا رفتن وزن ماهی قزل آلا به وجود می آید. همان طور که گفته شد این رنگدانه ها اگر به صورت طبیعی استفاده شوند:

 • نه تنها برای انسان هیچ گونه ضرری ندارد بلکه سرشار از فواید و مواد ضروری برای بدن نیز می باشند.
 • ماهی سالمون دارای خواص بیشتر و بالاتری نسبت به ماهی قزل آلا است.
 • به دلیل داشتن مقدار زیاد امگا3 طرفداران بسیاری از سراسر جهان پیدا کرده است.
 • در بخش صادرات ماهی قزل آلا، ماهی سالمون است که جایگاه بسیار ویژه دارد و اصولا از ماهی سالمون برای صادرات و ارسال به کشورهای خارجی استفاده می کنند.

فروش ماهی قزل آلا

 

کمبود غذای ماهی قزل آلا و عدم رشد آن

چند مساله ی مهمی که در تغذیه ی ماهی قزل آلا رنگین کمان بسیار متداول است و متاسفانه بسیاری از پرورش دهندگان به آن بی توجه هستند:

 1. استفاده از یک غذای ارزان و با کیفیت پایین است.
 2. غذایی که دارای میزان کمی پروتئین حیوانی می باشد. (آمینواسیدهای ضروری را برای ماهی تامین نمی کند.)
 3. نبود تیامین موجود در ماده ی غذایی ماهی قزل آلا باعث وارد شدن تلفات می شود. (ویتامین B1)

این مسائل هم می تواند برای غذاهای خشک باشد و هم برای غذاهای تر.

خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا از طریق شیلات ها و مراکز فروش مانند میادین تره بار، بازارهای محلی، فروشگاه ها و مغازه ها در سطح وسیع و کوچک امکان پذیر است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از خرید و فروش ها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین و از راه دور میسر شده است که خرید و فروش ماهی قزل آلا نیز شامل این مورد می باشد. شرکت ما برای شما این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید از راه دور ماهی قزل آلا و ماهی سالمون مورد نیاز خود را به صورت عمده تهیه نمایید. شیلات های وابسته به شرکت

 • ماهی قزل الا باکیفیت تولید می کنند.
 • طبق استانداردهای لازم و تحت نظارت کامل بهداشتی ماهی قزل آلای خود را پرورش می دهد.
 • بهتربن و باکیفیت ترین ماده ی غذایی برای ماهی استفاده می شود.
 • ماهی سالمون برای صادرات مورد تایید و بررسی تمامی آزمایشات ممکن و لازم قرار می گیرد.

فروش ماهی قزل آلا

این شرکت تاکنون موفق به صادرات تناژ بالای ماهی سالمون به کشورهای خارجی شده است و در این زمنیه موفقیت های بسیاری را برای این صنعت به وجود آورده است.

 قیمت ماهی قزل آلا در کشور

قیمت ماهی قزل آلا در کشور به صورت روزانه مشخص می شود. به دلیل نوسان قیمتی زیادی که روی اجناس و کالاها و هم چنین ماهی قزل آلا وجود دارد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید. این شرکت آماده ی ارائه ی ماهی قزل آلا سالمون در اوزان مختلف و در اشکال متنوع می باشد.  از جمله:

 1. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون منجمد
 2. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون شکم خالی و منجمد
 3. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون تازه
 4. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون فیله شده و بسته بندی

ماهی قزل آلای ارائه شده توسط شرکت در بهترین کیفیت و با قیمت مناسب به صورت عمده در اختیار مشتریان خود قرار گرفته و تا کنون نیز موفق شده رضایت تمام مشتریان را به خود جلب کند. ماهی قزل آلا درجه یک که در آب مناسب و با بهترین دستگاه ها و مواد غذایی بسیار با کیفیت پرورش می یابد.

فروش ماهی قزل آلا

صادرات ماهی قزل آلا

صادرات ماهی قزل آلا و به خصوص ماهی سالمون از اهداف این شرکت در سال جاری به طور جدی در دستور کار قرار گرفت. ماهی سالمون در تناژ بالا به کشورهای

 • روسیه
 • آذربایجان
 • عراق
 • امارات

و سایر کشورها ارسال می گردد. حجم صادرات ماهی قزل آلا از سوی برخی از استان ها در سطح بالایی قرار دارد. از جمله:

 • استان چهارمحال و بختیاری
 • اصفهان
 • زنجان
 • آذربایجان غربی

و … استان چهارمحال و بختیاری در مقایسه با سال های گذشته پیشرفت بسیاری در زمینه ی تولید و پرورش ماهی داشته است. که حجم بالایی از ماهی تولیدی صرف بخش صادرات و حجم قابل توجهی نیز در بازار داخلی به مصرف می رسد.

فروش ماهی قزل آلا

مزارع پرورش ماهی قزل آلا در استان چهارمحال و بختیاری

مزارع پرورش ماهی قزل آلا در استان چهارمحال و بختیاری بسیار زیاد هستند.

 1. به طوری که با تولید بالغ بر 23000 تن ماهی در طول سال به عنوان بزرگ ترین استان تولید کننده و پرورش دهنده ی ماهی سردابی کشور شناخته شده است.
 2. در حال حاضر و طبق آمارهای انجام شده حدود 400 مزرعه ی تولیدکننده ی ماهی قزل آلا در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد.
 3. علاوه بر وجود شیلات ها، تعداد زیادی مراکز و کارخانه های بسته بندی کوچک و بزرگ نیز در سطح استان در حال فعالیت هستند.

قیمت ماهی قزل آلا بر اساس نوع نژاد

قیمت ماهی قزل آلا بر اساس نوع نژاد متفاوت است. نژادهای ماهی قزل آلا منجمد متفاوت هستند و مسلما نژاد هرچه بهتر باشد قیمت ماهی قزل آلا نیز بالاتر خواهد بود. هم چنین بر اساس نوع سایز نیز قیمت کم و زیاد می شود. نژادهای مختلف ماهی قزل آلا شامل:

بیشتر بخوانید: ماهی قزل آلا به عراق

 1. نژاد ایرانی
 2. نژاد فرانسوی
 3. نژاد اسپانیایی

هستند.نژادهای دیگری نیز وجود دارند اما در ایران بیشتر از این نوع نژادها جهت پرورش و خرید و فروش استفاده می شود. بیشترین فروش ماهی قزل آلا در کشور نیز بر پایه ی نژاد فرانسوی اصل است.

فروش ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا طرفداران زیادی دارد

با وجود اینکه قیمت ماهی قزل آلا متفاوت است و نوسانات زیادی دارد اما بازهم طرفداران خود را دارد. و نه تنها طرفداران آن کم نشده بلکه در حال زیاد شدن هم هستند. شرایط بازار و عوامل بسیار دیگری هستند که در تغییرات قیمت ماهی قزل آلا دخیلند. به همین علت هم هست که قیمت ماهی قزل آلا به صورت روزانه تعیین می گردد. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون، جایگاه خود را حتی بیشتر از قبل در بازارهای داخلی و جهانی دارد و از آنجا که ایران کشوری قوی در پرورش ماهی قزل آلا شناخته شده است؛ هرساله چندین هزار تن ماهی به کشورهای خارجی صادر می شود. بنابراین صادرات و فروش ماهی قزل آلا همیشه پابرجا بوده است.

قیمت ماهی سالمون در ایران

قیمت ماهی سالمون در ایران از قیمت ماهی قزل آلا بیشتر است. زیرا تغذیه ی رنگی ماهی قزل آلا و رشد بیشتر آن بسیار هزینه بر است. طبق نظرسنجی ها:

 • ماهی سالمون بسیار لذیذتر از گوشت ماهی قزل آلاست.
 • هم چنین، به دلیل گوشت منسجم تری که ماهی سالمون دارد؛ بسیار خوش پخت تر از ماهی قزل آلاست.
 • رنگ گوشت ماهی سالمون نارنجی و رنگ گوشت ماهی قزل آلا سفید است.
 • ماهی سالمون بهتر از ماهی قزل آلا خواص اولیه ی خود را حفظ می کند.

بیشتر بخوانید: ماهی قزل آلا منجمد تهران

در بخش صادرات هم از ماهی سالمون استفاده می شود.

فروش ماهی قزل آلا

 فصل تخم ریزی ماهی قزل آلا

در فصل تخم ریزی ماهی قزل آلا، ماهی سالمون نمی توان تولید کرد. زیرا با وجود تغذیه ی رنگی و بالا بردن وزن ماهی قزل آلا، ماهی به رنگ سفید باقی می ماند؛ زیرا ماهی تمام رنگدانه های خود را به تخم های موجود در شکمش می دهد. و این روند حدود یک تا دو ماه طول می کشد.

شرکت ما برای فروش ماهی قزل آلا در کشور و ارسال به کلیه ی بازارهای داخلی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما