قزل آلا ایرانی
خانه / ماهی قزل آلا / فروش ماهی قزل آلا تهران

فروش ماهی قزل آلا تهران

فروش ماهی قزل آلا تهران در استان‌های مختلف و در مکان‌های خاص امکان‌پذیر می‌باشد. ماهی قزل آلا در میادین تره‌بار و بازارها هم به صورت عمده و هم به صورت خرده به فروش می‌رسد. در استان‌هایی که دارای مراکز پرورش ماهی قزل آلا هستند، امکان خرید و فروش بیشتر است. استان تهران با سابقه‌ی دیرینه در زمینه‌ی پرورش این نوع ماهی، هم‌چنان رشد قابل توجهی دارد. فروش ماهی قزل آلا تهران، رونق بسیار زیادی به این صنعت داده است. ایران یکی از تولیدکننده های نامی در کل جهان است.

فروش ماهی قزل آلا

مراکز فروش ماهی قزل آلا در تهران

مراکز فروش ماهی قزل آلا در تهران و در ایران بسیار زیادند. در بسیاری از بازارها و مراکز فروش ماهی قزل آلا در تهران، فروش ماهی بدون واسطه است و به طور مستقیم در اختیار مشتریان قرار داده می شود. از لحاظ کیفیت و تازگی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در بسیاری از مراکز خرید و فروش شکی نیست. زیرا بسیاری از این مراکز میزان فروش بالایی دارند و ماهی را تازه به تازه به بازار می آورند. اما ناگقته نماند که بسیاری از مراکز فروش هم ماهی قزل آلا را به صورت منجمد و مانده برای فروش می گذارند. بنابراین در مراکزی که ماهی با قیمت بسیار ارزان به فروش می رسد باید کیفیت ماهی به صورت دقیق بررسی شود.

فروش ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا تازه

برای تشخیص تازه بودن ماهی قزل الا روش های مختلفی وجود دارد. از جمله:

 1. انعطاف پذیر بودن گوشت ماهی
 2. رنگ صورتی و شفاف آبشش ها
 3. ماهی نباید بوی بدی داشته باشد.
 4. چشمان شفاف

و موارد دیگر که هنگام خرید باید به آن توجه ویژه ای داشت. توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز فروش در تهران و سایر شهرها دارای مجوز خرید و فروش هستند و می توانند انواع ماهی قزل آلا و ماهی سالمون را در هر حجم و سایزی به مشتری ارائه دهند.

فروش ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا

برای ثبت سفارشات و خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در شکل های مختلف می توانید با مدیر فروش شرکت که مشخصات تماس در زیر سایت آورده شده تماس بگیرید. مجموعه ی ما با سابقه ی چندین ساله در خرید و فروش و صادرات توانسته در این زمینه موفقیت های بسیاری را از آن خود کند. صادرات به کشور روسیه که همیشه در دستور کار مجموعه قرار دارد از بزرگ ترین و موفقیت امیزترین فعالیت های ما بوده است. انجام تمامی آزمایشات لازم جهت فروش و صادرات ماهی سالمون نیز از جمله کارهای ابتدایی و اولیه ی صادرات است.

آبزیان:

به طور کلی آبزیان به موجوداتی گیاهی-جانوری اتلاق می‌شود که در آب زندگی می‌کنند. ماهیان در دسته‌ی آبزیان قرار می‌گیرند. ماهیان در دریا، آبگیرها، رودخانه‌ها زندگی می‌کنند.

فروش ماهی قزل آلا

پرورش و تولید آبزیان:

به کارها و عملیاتی که روی آبزیان انجام می‌شود تا رشد کنند، پرورش آبزیان گفته می‌شود. رشد آبزیان تنها با فراهم آوردن محیطی مناسب و شرایط لازم مانند ایجاد استخر و حوضچه‌های استاندارد و موارد دیگر امکان‌پذیر است. ایران به دلیل داشتن منابع آبی و شرایط آب و هوایی مناسب بستر مناسبی را برای پرورش ماهی قزل آلا فراهم ساخته است.

فروش ماهی قزل آلا

انواع منابع آبی:

انواع منابع آب شامل: تالاب‌ها، آب پشت سدهای خاکی، آب پشت سدهای بتنی، رودخانه‌ها و دریاچه‌ها می‌باشند.

ماهیان به طور کلی به دو گروه تقسیم می‌شوند:

 1.  ماهیان سردآبی
 2. ماهیان گرمابی

ماهی قزل آلا از جمله آبزیانی‌ست که در گروه ماهیان سردآبی قرار می‌گیرد. ماهیان سردآبی تحمل درجه حرارت‌های پایین را دارند. بهترین و متعادل‌ترین دما برای پرورش ماهی قزل آلا، بین ۱۵ تا ۱۸ درجه سانتیگراد است.

 بهترین نوع ماهی قزل آلا برای پرورش

ماهی قزل آلا رنگین کمان یکی از بهترین ماهیان پرورشی می‌باشد. این نوع ماهی دارای بدنی پوشیده از فلس‌های ریز و دو نوار پهن رنگ در دوطرف بدنش می‌باشد. هم‌چنین، روی باله دمی خال‌های تیره به وضوح دیده می‌شود.

فروش ماهی قزل آلا

استان تهران با داشتن شرایط طبیعی مناسب و هم‌چنین، وجود افراد ماهر جزء ده استان برتر در صنعت تولید ماهی قزل آلا شده است. فروش ماهی قزل آلا تهران به شهرستان‌های دیگر، آمار بالایی را به خود اختصاص داده است. تعلق گرفتن درصد قابل توجهی از تولیدات ماهی قزل آلا در بخش صادرات نیز تأثیر بسزایی در رونق بخشیدن به این صنعت در استان تهران داشته است.

قیمت ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل آلا به صورت روزانه تعیین می گردد. بنابراین برای قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. زیرا که قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

 • هزینه های خوراک ماهی
 • تجهیزات به کاررفته
 • زمان تقاضا و سفارش
 • تعادل و یا عدم تعادل عرضه و تقاضا
 • حجم درخواستی برای صادرات

و عوامل متنوع دیگر که در کم و زیاد شدن قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون بسیار تاثیرگذارند.

فروش ماهی قزل آلا

برای اطمینان از خرید ماهی قزل آلا تازه، منجمد، بسته بندی، فیله و شکم خالی به صورت بهداشتی و باکیفیت هم به صورت حضوری و هم آنلاین از طریق این شرکت اقدام نمایید و با مدیر فروش تماس بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: امین مقدس
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504495
ای دی تلگرام: aminmoghadas1010@
پست الکترونیکی: amin.moghadas65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده اگر باشد، قیمت مناسب تری برای آن در …

آراد برندینگ