قزل آلا ایرانی
خانه / ماهی سالمون / فروش ماهی سالمون در ایران

فروش ماهی سالمون در ایران

فروش ماهی سالمون در ایران، به طور تقریبی در رتبه ی سوم جهانی جای دارد. میزان فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در تهران نیز به مراتب رشد بالایی داشته است. در سال ۹۸ میزان خرید و فروش ماهی سالمون و صادرات آن رشد بیشتری نسبت به سال ۹۷ داشت. برای خرید و فروش ماهی سالمون اصل در ایران که از بهترین نژادها باشد می توانید از طریق این شرکت اقدام نمایید و با شماره تماس واحد مدیریت ارتباط بگیرید.

فروش ماهی سالمون

میزان مصرف ماهی قزل آلا

ایران تمام شرایط آب و هوایی را در خود جای داده است. اعم از آب و هوای معتدل و مرطوب، آب و هوای سرد و خشک، آب و هوای گرم و بیابانی، آب و هوای گرم و مرطوب و … . امکان پرورش ماهی قزل آلا بیشتر در مناطق سرد و معتدل و مرطوب فراهم است. هرچند که با پیشرفت علم و فناوری و امکان ساخت مکان های سرپوشیده، امکان پرورش ماهی قزل آلا در مناطق گرم و بیابانی نیز، فراهم است. میزان مصرف ماهی قزل آلا در ایران بسیار بیشتر از سایر آبزیان خوراکی است. این میزان بالای مصرف ماهی قزل آلا پرورشی، دلایل مختلفی را به همراه دارد. از جمله این دلایل می توان به :

 • خواص بالای ماهی قزل آلا پرورشی نسبت به ماهی های دیگر
 • قیمت مناسب تر آن در مقایسه با سایر آبزیان خوراکی
 • دسترسی آسان به ماهی قزل آلا پرورشی
 • سالم بودن آن
 • خواص درمانی فوق العاده بالای ماهی قزل آلا
 • امکان دسترسی به ماهی قزل آلا به شکل های مختلف. (به صورت منجمد و گر و تازه)

کشورهای خارجی نیز، طرفداران بسیاری در زمینه ی مصرف ماهی قزل آلا دارد. سالانه، به میزان بالایی ماهی قزل آلا پرورشی به کشورهای خارجی صادر می شود. آن ها با بررسی و انجام آزمایش های متعدد از سلامت ماهی مطمئن می شوند. ایران با اثبات خود در این زمینه سفارشات زیادی را پاسخگو می باشد.

فروش ماهی سالمون

 

فروش ماهی سالمون در ایران

فروش ماهی سالمون در ایران به مراتب نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است. چگونه می توان ماهی سالمون را از ماهی قزل آلا تشخیص داد؟ تفاوت اصلی آن ها در رنگ گوشت است. گوشت ماهی سالمون نارنجی رنگ می باشد. برخی معتقدند که ماهی سالمون با سایز بزرگ کهن است. و از ماهی سالمون بالای ۲ کیلوگرم برای فیله کردن استفاده می کنند. البته که در امر فیله شدن ماهی، در واقع ۲۰ درصد ماهی سوخت می شود و ازبین می رود. به همین دلیل بسیاری از مشتریان هم به دنبال ماهی سالمون با وزن های:

 1. ۲ کیلوگرم
 2. ۲٫۵ کیلوگرم
 3. ۳ کیلوگرم
 4. تا ۴ کیلوگرم

سایز پایین تر از ۲ کیلو اصلا مرقون به صرفه نبوده و نمی توان آن را به فیله ی ماهی تبدیل کرد. آب چشمه یکی از بهترین منابع آبی برای پرورش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون می باشد. از مزایای آن می توان:

 • کیفیت بالا
 • ارگانیک بودن
 • عاری بودن از هرگونه آلودگی
 • منسجم تر بودن گوشت ماهی

را نام برد.

فروش ماهی سالمون

مراکز فروش ماهی سالمون در ایران

مراکز فروش ماهی سالمون در ایران بسیار زیاد هستند. استفاده از فیله ی ماهی سالمون در بسیاری از مصارف بسیار به صرفه تر است. مانند:

 1. رستوران ها
 2. اداره ها
 3. شرکت ها
 4. سازمان ها

در کل سایزبندی ماهی سالمون به دلخواه است اما معمول ترین و عمده ترین آن شامل:

 • ۲۰۰-۲۵۰ گرم
 • ۲۵۰-۳۰۰ گرم
 • ۳۰۰-۳۵۰ گرم
 • ۳۵۰-۴۰۰ گرم

و بالاتر می باشد.

فروش ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون پرورشی

قیمت ماهی سالمون پرورشی در ایران و در سال ۹۸ دارای نوسانات بالایی بود. در کل، قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون روزانه مشخص می شود. زیرا تحت تاثیر عوامل مختلفی قیمت آن کم و زیاد می شود؛ از جمله:

 • نوسانات قیمتی حمل و نقل
 • قیمت خوراک ماهی
 • تجعیزات به کار گرفته شده
 • میزان عرضه و تقاضا
 • زمان عرضه و تقاضا
 • میزان درخواست صادرات آن

 

ماهی سالمون به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد بسیار بازار پسند و عامه پسند است. بنابراین، در هنگام خرید ماهی سالمون و ماهی قزل آلا باید دقت بسیاری شود.

 بازار فروش ماهی قزل آلا در ایران

بازار فروش ماهی قزل آلا در برخی از استان های کشور، داغ تر است. استان هایی که در زمینه ی پرورش ماهی بسیار مستعد هستند. به طور تقریبی ۱۰ استان ایران، در این زمینه در سطح بالایی از تولید و فروش قرار دارند. برخی از این استان ها شامل:

 1. استان چهارمحال و بختیاری
 2. استان کهگیلویه و بویر احمد
 3. استان لرستان
 4. استان اصفهان
 5. استان زنجان
 6. استان کرمانشاه
 7. استان آذربایجان شرقی

می باشند.

فروش ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون / خرید ماهی قزل آلا

برای اطلاع از شرایط خرید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت عمده در شکل های مختلف:

 1. فیله شده
 2. منجمد شکم خالی
 3. تازه
 4. بسته بندی شده

می توانید از طریق مجموعه ما اقدام نمایید. این شرکت دارای سابقه ی بسیار طولانی در امر خرید و فروش و صادرات ماهی قزل آلا و ماهی سالمون می باشد. دارای مجموعه های بسیار بزرگی است که همگی به هم پیوسته می باشند. از جمله:

 1. مراکز بزرگ و معتبر پرورش ماهی قزل آلا
 2. بخش های آزمایشکاهی مجهز
 3. بخش های اداری
 4. بخش های حمل و نقل
 5. کارخانه های بسته بندی

در سال گذشته نیز بالغ بر چند هزار تن ماهی سالمون به کشورهای روسیه و آذربایجان صادر شد. هم چنین، اماده ی بستن قرارداد با ارگان ها، اداره ها، سازمان ها و رستوران ها در سراسر کشور می باشد. هدف از تعبیه ی این سایت ها توسط شرکت، امکان خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باکیفیت و کاملا بهداشتی و ارگانیک برای کل کشور می باشد.

فروش ماهی سالمون

برای آگاهی بیشتر و کسب اطلاع برای خرید ماهی سالمون و ماهی قزل آلا اصل و باکیفیت با ما همراه باشید.

 

 

 

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی قزل آلا سالمون به روسیه

صادرات ماهی قزل آلا سالمون به روسیه

صادرات ماهی قزل آلا سالمون به روسیه با قیمت مناسب و کیفیت درجه ۱ در …

آراد برندینگ