قزل آلا ایرانی
خانه / سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا / فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی مازندران

فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی مازندران

فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی مازندران به همراه نصب و راه اندازی تجهیزات پذیرفته می شود. در گذشته بسیاری از تجهیزات سیستم مدار بسته از کشورهای اروپایی وارد ایران می شد، اما با بومی سازی این تجهیزات، شرکت های معتبری اقدام به فروش و نصب این تکنولوژی در چرخه ی تولید آبزیان می کنند. شیلات کاران استان مازندران می توانند جهت اجرای این طرح پرسود با ما ارتباط بگیرند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی مازندران

قدمت استفاده از سیستم های مدار بسته در دنیا، تقریبا به ۲۰ سال گذشته باز می گردد. کشور ابداع کننده این روش دانمارک بود که برای اولین بار در چرخه ی تولید ماهی توانست از سیستم بازگشتی استفاده نماید. در حال حاضر کشورهای اروپایی به صورت خاص از سیستم مدار بسته پرورش ماهی استفاده زیادی می کنند.

استفاده از این سیستم ها در پرورش ماهیان سردابی و هم گرمابی انجام می شود و نحوه ی نصب و کاربرد سیستم بازگشتی در پرورش هر دو نوع ماهی یکسان است، فقط با توجه به پارامتر دما، باید میزان اکسیژن و ورودی آب را تنظیم نمود.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی مازندران

تصفیه فیزیکی آب با استفاده از درایوفیلترها انجام می شود و تصفیه شیمیایی با کاربرد بیوفیلترها صورت می گیرد، این عوامل در میزان آب و اندازه ی زمین مورد نیاز شیلات تاثیر زیادی می گذارند و زمان رشد ماهی را کاهش می دهند. با کاربرد سیستم های مدار بسته امکان این وجود دارد که طی یک سال چندین بار از یک شیلات، ماهی برداشت کرد. قابل ذکر است که کنترل دمای آب هم می تواند زمان رشد ماهی را کاهش بدهد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی مازندران

پرورش ماهی قزل آلا در استان مازندران بسیار رونق گرفته و فروش سیستم مدار بسته در مزارع این استان می تواند علاوه بر افزایش تولید ماهی این استان، سطح اشتغال زیادی هم در مازندران و شهرهای اطراف ایجاد نماید.

برای کسب اطلاعات در مورد فروش سیستم مدار بسته پرورش ماهی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تصفیه آب استخر پرورش ماهی در ایران

قیمت دستگاه تصفیه آب استخر پرورش ماهی در ایران

قیمت دستگاه تصفیه آب استخر پرورش ماهی در ایران با بالاترین کیفیت مشخص شد. هدف …

آراد برندینگ