قزل آلا ایرانی
خانه / سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا / فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج با بروزترین کیفیت انجام می شود. توسعه آبزی پروری در استان البرز به ویژه پرورش ماهی قزل آلا در سیستم های مدار بسته می تواند در افزایش امنیت غذایی ، اشتغال و درآمد خانوادها، صادرات ، استفاده بهینه از منابع آب، تاثیر بسزایی داشته باشد.

انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

استان البرز از ظرفیت های بسیار خوبی در بخش آبزی پروری برخوردار است، از این جمله می توان به پرورش انواع ماهیان گرمابی، ماهیان سردآبی، پرورش ماهیان زینتی، پرورش گیاهان آبزی و زالو و … اشاره کرد که با استفاده از سیستم مدار بسته پرورش انواع آبزیان می توان بهروری بسیار مناسبی از این پتانسیل ها انجام داد.

در سال ۹۶ بیش از ۲۰۰۰ تن انواع ماهی پرورشی و حدود ۱۲ میلیون قطعه انواع ماهیان زینتی در این استان پرورش یافته است. که این مسئله موجب کسب درآمد بیش از ۹۰۰ نفر فعال در این بخش شده است، با مدیریت منابع آب و سعی در استفاده بهینه از منابع بخش کشاورزی که سهم زیادی از آب شیرین کشور را به خود اختصاص می دهد، می توان بازده طرح های آبزی پروری را بیشتر از شرایط فعلی نمود.

انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

به طور مثال در بسیاری از زمین های کشاورزی استخرهایی موجود است که می توان با تامین زیرساخت های لازم پرورش ماهی نیز در آنها انجام داد، نگرانی بیشتر شیلات کاران ترس از آلودگی آب در مزارع است که با استفاده از انواع سیستم های مدار بسته پرورش ماهی می توان براحتی این آلودگیها را کنترل نمود و آب را به یک نرم استانداردی جهت پرورش انواع آبزیان رساند.

انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج و سایر شهرستان ها پذیرفته می شود، برای ثبت سفارش و نحوه ی خرید با شماره های زیر تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تصفیه آب استخر پرورش ماهی در ایران

قیمت دستگاه تصفیه آب استخر پرورش ماهی در ایران

قیمت دستگاه تصفیه آب استخر پرورش ماهی در ایران با بالاترین کیفیت مشخص شد. هدف …

آراد برندینگ