فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج با بروزترین کیفیت انجام می شود. توسعه آبزی پروری در استان البرز به ویژه پرورش ماهی قزل آلا در سیستم های مدار بسته می تواند در افزایش امنیت غذایی ، اشتغال و درآمد خانوادها، صادرات ، استفاده بهینه از منابع آب، تاثیر بسزایی داشته باشد.

انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

استان البرز از ظرفیت های بسیار خوبی در بخش آبزی پروری برخوردار است، از این جمله می توان به پرورش انواع ماهیان گرمابی، ماهیان سردآبی، پرورش ماهیان زینتی، پرورش گیاهان آبزی و زالو و … اشاره کرد که با استفاده از سیستم مدار بسته پرورش انواع آبزیان می توان بهروری بسیار مناسبی از این پتانسیل ها انجام داد.

در سال 96 بیش از 2000 تن انواع ماهی پرورشی و حدود 12 میلیون قطعه انواع ماهیان زینتی در این استان پرورش یافته است. که این مسئله موجب کسب درآمد بیش از 900 نفر فعال در این بخش شده است، با مدیریت منابع آب و سعی در استفاده بهینه از منابع بخش کشاورزی که سهم زیادی از آب شیرین کشور را به خود اختصاص می دهد، می توان بازده طرح های آبزی پروری را بیشتر از شرایط فعلی نمود.

انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

به طور مثال در بسیاری از زمین های کشاورزی استخرهایی موجود است که می توان با تامین زیرساخت های لازم پرورش ماهی نیز در آنها انجام داد، نگرانی بیشتر شیلات کاران ترس از آلودگی آب در مزارع است که با استفاده از انواع سیستم های مدار بسته پرورش ماهی می توان براحتی این آلودگیها را کنترل نمود و آب را به یک نرم استانداردی جهت پرورش انواع آبزیان رساند.

انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج و سایر شهرستان ها پذیرفته می شود، برای ثبت سفارش و نحوه ی خرید با شماره های زیر تماس بگیرید.

5

  1. 406430 6508Awesome material you fellas got these. I really like the theme for the site along with how you organized a person who. It is a marvelous job For certain i will come back and take a look at you out sometime. 577099

  2. 179950 291104So could be the green tea i buy in cans the same as the regular tea youd buy to put in your morning cup? Ive been told is just normal green tea produced to be cooler, but does it have any affect as far as not speeding up your metabolism as fast as normal hot green tea? 981818

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما