صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر باید صورت پذیرد. این شرکت علاوه بر خرید و فروش ماهی قزل آلا در حجم وسیع در داخل کشور، در بخش صادرات و ارسال ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به کشورهای دیگر نیز فعالیت شایانی دارد. ایران دارای مراکز بزرگ و کوچک بسیاری در زمینه ی پرورش ماهی قزل آلا و بچه ماهی قزل آلاست؛ از اینرو تعداد زیادی از کشورهای خارجی، متقاضی ارسال این نوع ماهی از داخل کشور هستند. تنوع ماهی قزل آلا در ایران زیاد است و انواع ماهی قزل آلا در ایران موجود است. البته مرغوب ترین و بهترین نوع ماهی قزل آلا جهت پرورش، فروش و صادرات، ماهی قزل آلا رنگین کمان است.

شرکت صادرات ماهی قزل آلا

شرکت معتبر پرورش ماهی قزل الا

یک شرکت معتبر پرورش ماهی قزل آلا، تمام شرایط لازم و ضروری را برای تولید و تکثیر ماهی قزل آلا مهیا می سازد. همچنین تمام تلاش و سعی خود در این راستاست که هرکدام از شرایط پرورش ماهی قزل آلا را بتواند به بهترین نحو و در بالاترین سطح رضایت مندی خودش پیش ببرد و دنبال کند. نتایج با اهمیت شمردن این شرایط، تولید ماهی قزل آلا باکیفیت، مرغوب و سالم است. یک شرکت معتبر پرورش ماهی قزل آلا با در نظر گرفتن سطح رضایت مندی تمام خریداران محترم، علاوه بر اینکه می تواند میزان بالایی فروش در داخل کشور داشته باشد؛ در بخش صادرات ماهی قزل آلا نیز می تواند در سطح گسترده فعالیت داشته باشد. مسلما صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر صورت می گیرد. هم چنین در مورد صادرات ماهی قزل آلا و ماهی سالمون نیز به سایر کشورها از جمله:

 • آذربایجان
 • عراق
 • امارات
 • ترکیه

و … اینگونه باید باشد.

شرایط پرورش ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا یکه نوع ماهی سردابی می باشد. این نوع ماهی بنا به شرایط خاص نسبت به انواع دیگر ماهیان پرورشی در برابر عوامل محیطی حساسیت کمتری دارد. به اینصورت که:

 1. در برابر حمله ی بیماری و نفوذ ویروس و میکروب مقاومت زیادی دارد.
 2. در صورت کم و زیاد شدن اکسیژن محلول در آب، تحمل زیادی دارد.
 3. در صورت تغییرات دمای آب واکنش کمتری نسبت به سایر ماهیان پرورشی از خود نشان می دهد.
 4. قابلیت رشد و پرورش را در سیستم های مداربسته دارد.

صادرات ماهی قزل آلا به روسیه

پرورش ماهی قزل آلا در سیستم مداربسته

رشد و پرورش ماهی قزل آلا در سیستم مداربسته شرایطی دارد. اگر سامانه تحت گردش و جریان آب است در ابتدا باید از یک مساله ی بسیار مهم اطمینان پیدا کنید. اینکه آب خروجی استخر حتما باید از فضولات و پسمانده های غذای ماهی خالی شود. برای انجام این کار باید یک سری موارد انجام شود؛ از جمله:

 1. آب باید از فیلترهای شنی عبور کند. (فیلترهای ریز و فیلترهای درشت)
 2. قسمت ر بایوفیلتر حتما باید با مواد مخصوص ضدعفونی شود. (جهت کاهش آمونیاک محصول)
 3. آب باید از عوامل بیماری زا و عواملی که باعث بوجود آمدن میکروب ها میشوند؛ به طور کامل پاک شود. (جهت پیشگیری از شیوع بیماری)

 اهمیت پاکسازی آب و هوادهی در امر پرورش ماهی قزل آلا

در امر پرورش ماهی قزل آلا رعایت دو موضوع از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردارند:

 1. پاکسازی آب
 2. هوادهی

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر حتما انجام می گیرد. شرکت موردنظر باید تمامی استانداردهای لازم جهت تولید بهترین و باکیفیت ترین نوع ماهی را رعایت کند.

پاکسازی آب

اگر قرار است که آب تصفیه شده بین چندین استخر مختلف پرورش ماهی قزل آلا پخش و عرضه شود، باید در این امر تمام تمهیدات لازم به عمل آید. زیرا اگر تصفیه به روش صحیح و با دقت انجام نشود، احتمال اینکه وجود یک نوع عامل بیماری زا از یک استخر به استخر دیگر منتقل شود بسیار بالاست. این امر نیز باعث می شود تمام استخرهای درگیر آلوده شوند و این آلودگی در نهایت به ماهی قزل آلا منتقل می شود.

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه

هوادهی

در مرحله ی بعد از تصفیه و پاکسازی آب، هوادهی قرار دارد. در این مرحله، اکسیژن محلول در آب مورد پرورش باید به یک حد مطلوب برسد. پس از اطمینان از میزان اکسیژن موجود در آب و هم چنین اطمینان از سلامت و پاک بودن آن، آب را وارد استخر می شود. در صورتی که از سیستم مداربسته برای پرورش ماهی قزل آلا استفاده نشود، می توان از آب قنات ها، چشمه ها و آب موجود در چاه های عمیق استفاده کرد. استفاده از آب تمامی این منابع آبی جهت پرورش، زمانی امکان پذیر است که آب کاملا سالم و تمیز باشد و تمام استانداردهای لازم را برای تولید ماهی قزل آلا داشته باشد. در این میان، رعایت یک نکته ی بسیار مهم ضروری‌ست.

نکته:

آب موجود در چاه های عمیق میزان اکسیژن بسیار کمی دارد. به همین دلیل برای امر پرورش خیلی مناسب نیستند مگر اینکه از سیستم هوادهی برای تنظیم اکسیژن محلول در آب استفاده کرد. و یا اینکه مطمئن باشید که میزان اکسیژن آب چاه به میزانی هست که قابلیت پرورش ماهی قزل آلا را داشته باشد. هم چنین از آب خروجی پرورش ماهی قزل آلا می توان برای انواع دیگر ماهیان، از جمله ماهی کپور، ماهی خاویاری و … استفاده کرد؛ مشروط بر اینکه آب به طور کامل از عوامل بیماری زا پاک باشد.

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه

انواع ماهی قزل آلا در ایران

ماهی قزل آلا در ایران انواع مختلفی دارد. بهترین نوع ماهی جهت پرورش ماهی قزل آلا رنگین کمان است. این نوع ماهی آمار بالایی از آبزیان پرورشی را به خود اختصاص داده است. اسامی انواع ماهی قزل آلا در ایران را در این قسمت برای شما آورده ایم:

 1. ماهی قزل آلا قهو ای
 2. ماهی قزل آلا جویباری
 3. ماهی قزل آلا ببری
 4. ماهی قزل آلا رنگین کمان
 5. ماهی قزل آلا آپاچی
 6. ماهی قزل آلا طلایی
 7. ماهی قزل آلا گاوی
 8. ماهی قزل آلا پشت آبی
 9. ماهی قزل آلا پولادسر

ماهی قزل آلا صادراتی همان ماهی قزل آلا رنگین کمان پرورشی می باشد. ماهی سالمون نیز یکی از انواع ماهیان پرطرفدار جهت صادرات می باشد. صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر در واقع همان ماهی قزل آلا رنگین کمان و ماهی سالمون می باشد.

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه

مراکز فروش ماهی قزل آلا در تهران

مراکز فروش ماهی قزل آلا در تهران بسیار زیادند. برخی از این مراکز فروش عبارتند از:

 • میادین تره بار بزرگ در تهران
 • بازار بزرگ تهران و برخی بازارهای دیگر
 • فروشگاه های زنجیره ای در سطح شهر
 • در سطح کوچکتر نیز مغازه های فروش آبزیان
 • امکان خرید مستقیم از برخی از شیلات ها

و …

جهت خرید عمده و حتی خرید به طور مداروم می توانید از طریق این سایت و شرکت ما اقدام نمایید. گروه کاری ما در خدمت شماست تا به بهترین نحو تمام راهنمایی ها و خدمات لازم را در اختیار شما قرار دهد تا در نهایت رضایتمندی کامل از خرید خود داشته باشید.

فروش ماهی قزل آلا با قیمت مناسب از طریق سایت

این سایت برای خرید عمده ماهی قزل آلا، قیمت مناسبی در نظر دارد. به طور کلی قیمت روز ماهی قزل آلا به صورت روزانه تعیین می شود. پس در ابتدا باید برای اطلاع از قیمت دقیق روزانه با مدیر فروش سایت تماس بگیرید. خرید و فروش ماهی قزل آلا در ایران به صورت آنلاین و از راه دور، بسیاری از استان ها را به هم نزدیک ساخته است. و این خود یک پیشرفت عالی در راستای صنعت پرورش و خرید و فروش ماهی قزل آلاست. زیرا درصد کمی از استان های کشور بنابه دلایل مختلفی امکانات لازم را جهت پرورش ماهی قزل آلا ندارند. از اینروز، با ارتباط برقرار کردن با یک استان تولیدکننده و قوی در زمینه تأمین ماهی قزل آلای استان متقاضی در حجم بالا، می توانند نیاز ماهی قزل آلای خود را تامین کنند.

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه

نحوه صادرات ماهی قزل آلا

مجموعه ای از آیین نامه ها  ودستورالعمل ها در دستور کار قرار دارد. این مجموعه باید توسط سازمان مذکور تهیه شود و به اتحادیه ارائه شود. در زیر برخی از این دستورها آورده شده است:

 1. در صورت امکان، ارسال نمونه ماهی قزل آلا به کشور متقاضی
 2. اعلام کردن یک سری آزمایشگاه های معتمد و مجاز که مورد تأیید سازمان باید باشند.
 3. اعلام کردن مراکز فرآوری با ارائه ی کد ir که بسیار هم معتبر است.
 4. ارائه ی انواع پروتکل های مرتبط با آزمایشات، نحوه ی بسته بندی، چگونگی ارسال نمونه ماهی از مراکز فرآوری برای آزمایشگاه و هم چنین تعیین مقدار آن
 5. کلیه ی ضوابط مرتبط با حمل بسته ها و جابه جایی آن در گمرک
 6. ارتباط بین مسئول فنی مزارع پرورش ماهی قزل آلا و مراکز فرآوری و در نهایت مسئولیتی که در بخش صادرات دارند باید ایفا شود.

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر باید با ارائه ی کد تأیید فنی و بهداشتی دامپزشکی جهانی صورت گیرد. این کد باید به 20 واحد تولید کننده ی ماهی قزل آلا و آبزی پرور در استان ارائه شود. با رعایت این نکات مهم، روند صادرات ماهی قزل آلا به روسه و یا هر کشور خارجی دیگر با کیفیت بسیار بالا انجام می گیرد.

صادرات ماهی قزل آلا به امارات با کد بهداشت جهانی

طبق آمارهای در دست، در سال جاری به میزان بیشتر از 20 تن ماهی قزل آلا فرآوری شده به امارات ارسال شد که تمام محموله ی ارسالی دارای کد بهداشت جهانی بوده است.

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه

استان چهارمحال و بختیاری بزرگ ترین تولیدکننده ی ماهی قزل آلا در ایران

استان چهارمحال و بختیاری بزرگ ترین تولیدکننده ی ماهی قزل آلا در ایران شناخته شده است. در این استان به طور متوسط حدود 1500 کیلومتر آب های روان وجود دارد. همین امر مهم، امکان فراهم آوردن مقدمات تولید ماهی قزل آلا سردابی را در این استان مهیا ساخته است. طبق گزارشات اخیر، در قفس ها و هم چنین در دریاچه ی سد کارون حدود 800,000 قطعه بچه ماهی قزل آلا ذخیره سازی شده است. از این تعداد چیزی حدود 800 تن ماهی قزل آلا در بازارهای داخلی و بازارهای خارجی مصرف شده است. به طور کلی، استان چهارمحال و بختیاری، در سال بیشتر از 24000 تن ماهی قزل آلا تولید می کند. این مقدار ماهی در 300 مزرعه ی فعال پرورش داده می شود. از اینرو رتبه ی نخست کشوری در زمینه ی تولید ماهی قزل آلا سردابی متعلق به این استان می باشد.

شرایط صادرات ماهی قزل آلا به خارج

به طور کلی سرفصل های جامع و شرایط صادرات ماهی قزل آلا عبارتند از:

 1. طی کردن مراحل دریافت کارت بزرگانی
 2. تقسیم کردن کالاهای صادراتی بر اساس نوع مجوز موجود
 3. نحوه و طریقه ی بازاریابی برای صادرات ماهی قزل آلا
 4. چگونگی ارسال پیش فاکتور برای مشتری و خریدار
 5. تعیین کردن شرایط برای معامله با تاجر کویتی (تحویل در مرز)
 6. چگونگی ارسال بار بنادر و اینکه کالای ماهی قزل آلا حتما باید بارنامه شود.
 7. چگونگی دریافت کد کاربری جهت ثبت اطلاعات اظهارنامه ی دریافتی در گمرک
 8. فایل اظهارنامه ی نامه ی  الکترونیکی (فایل آموزشی نحوه ی کار با سامانه ی epl )
 9. نحوه و چگونگی اخذ مجوز بهداشت و استاندارد جهت تشریفات گمرکی
 10. نحوه و چگونگی دانلود مدارک مورد نیاز جهت صادرات به کویت از طریق سایت گمرک
 11. طریقه ی ارزیابی ماهی قزل آلا صادراتی در بندر جهت ارسال
 12. طریقه ی پذیرش ضمانت نامه ی بانکی برای دریافت مبلغ مورد نظر از تجار خارجی
 13. یادگیری کار با اعتبار اسنادی یا ال سی (جهت تضمین دریافت مبلغ و وجه)
 14. داشتن اطلاعات کافی شرکت هایی که مسئول حمل کالا به خارج هستند.
 15. عوارض گمرک باید به طور کامل محاسبه شوند.
 16. فرم های گمرکی جهت اعلام قیمت باید موجود باشند.
 17. چگونگی قیمت گذاری کالای ماهی قزل آلا در گمرک
 18. اخذ مجوز بهداشت از طریق دانشگاه علوم پزشکی
 19. اخذ گواهی استاندارد از طریق موسسه ی استاندارد
 20. نحوه ی گرفتن تعهد ارزی از طریق گمرک
 21. نحوه و چگونگی برگشت ارز صادراتی به بانک
 22. ارسال نمونه پیش فاکتور یا پروفرما برای مشتریان خارجی
 23. یادگیری فرمول تعیین قیمت ماهی قزل آلا صادراتی و اعلام قیمت آن به خریداران خارجی
 24. چگونگی محاسباتی که در گمرک انجام می شود برای اظهارنامه ی گمرک
 25. دریافت اطلاعات کامل شرکت های حمل دریایی، زمینی و هوایی و …
 26. دریافت اطلاعات کامل شرکت های صرافی جهت انتقال وجه

و …

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه

صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر

بیشترین میزان تامین ماهی جهت صادرات ماهی قزل آلا به کشور روسیه از طریق شرکت معتبر از سوی استان چهارمحال و بختیاری می باشد. جهت دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد نحوه ی خرید و فروش، صادرات و قیمت روز ماهی قزل آلا با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

4

 1. سلام وقت بخیر
  برای خرید ماهی قزل
  میخواستم اقدام کنم برای کشور روسیه
  بی زحمت قیمت بفرماید
  شماره واستاپ من
  0079859060056
  سپاس
  حدود هزینه یک ماشین ماهی چقدر میشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما