صابون

همه چیز از آلاینده های موجود در هوا گرفته تا عرق ناشی از تمرینات یا باقی مانده محصولات هوای شما پس از یک روز طولانی روی صورت شما ختم می شود.

بدون یک پاکسازی خوب، همه آن کثیفی، روغن و سایر زباله ها می توانند جمع شوند. این می تواند منجر به قرمزی، تحریک، جوش و پیری پوست شود.

صابون خاویار لدورا می تواند تمام کثیفی هایی که در طول روز بر روی صورات و دستان شما است را پاک کند.

در حالی که بسیاری از مردم صابون نواری را به عنوان یک پاک کننده صورت نمی دانند، برخی دیگر به آن سوگند یاد می کنند. پس کدام مسیر را باید طی کرد؟

پاسخ به صابونی که انتخاب می کنید بستگی دارد. با این حال، بیشتر صابون‌ها برای استفاده روی صورت شما ساخته نمی‌شوند. آنها می توانند پوست شما را خشک و تحریک کنند.

برخی از صابون ها می توانند برای پوست های حساس ملایم تر باشند. با این حال، قبل از برداشتن هر نوع صابون برای صورت خود، مهم است که مطمئن شوید که برای استفاده روی صورت شما فرموله شده است.

صابون

بسیاری از برندهای مراقبت از پوست وجود دارند که صابون‌هایی را ارائه می‌کنند که فقط برای صورت شما ساخته شده‌اند.

به دنبال صابون‌هایی باشید که بدون بو، ضد حساسیت هستند و حاوی سطوح بالایی از مواد مرطوب‌کننده هستند.

صابون های سنتی انتخاب خوبی برای صورت شما نیستند، حتی اگر بوی فوق العاده ای داشته باشند و برای بدن شما عالی باشند.

صابون های نواری اغلب معطر و رنگ می شوند. بوها و رنگ ها ممکن است پوست حساس صورت شما را تحریک کنند. این می تواند پوست شما را قرمز، خارش یا لکه کند.

ممکن است ساینده باشند. قرار دادن یک تکه صابون به طور مستقیم روی صورت می تواند ساینده باشد و پوست شما را تحریک کند.

صابون های نواری می توانند خشک شوند. هر پاک کننده ای که روی صورت خود استفاده می کنید باید دارای ترکیبات مرطوب کننده باشد. اکثر صابون های سنتی حاوی این مواد نیستند و رطوبت پوست شما را از بین می برند.

رسیدن به کل صورت ممکن است سخت باشد. به دلیل شکل و اندازه صابون های نواری، ممکن است قسمت هایی از صورت خود را از دست بدهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *