قزل آلا ایرانی
خانه / ماهی قزل آلا / خرید و فروش ماهی قزل الا در ایران

خرید و فروش ماهی قزل الا در ایران

خرید و فروش ماهی قزل الا در ایران را به ما بسپارید. خرید انواع ماهی قزل آلا و بچه ماهی با قیمت مناسب، فروش و صادرات ماهی قزل آلا با بهترین شرایط، بخشی از خدمات شرکت ما می باشد. اعلام قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران به عنوان یکی از پر فروش ترین بازارهای کشور را از سایت ما بدست آورید. جهت خرید و فروش ماهی قزل الا و اطلاع از شرایط آن با ما در ارتباط باشید. قیمت ماهی قزل آلا منجمد همیشه از قیمت ماهی قزل الا کمی بیشتر می باشد. قیمت ماهی قزل آلا ۹۸ هم به خصوص در اواخر سال با کمی افزاش قیمت نسبت به سال ۹۷ مواجه بوده است.

خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران

خرید و فروش ماهی قزل الا در ایران

خرید و فروش ماهی قزل الا در ایران با قیمت روز صورت می گیرد. به دلیل اینکه ماهی قزل الا پرورشی در طول مدت زمان پرورش، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد تا رشد کند و به وزن ایده آل برسد، پس باید قیمت آن به صورت روزانه اعلام شود. بسیاری از تجهیزاتی که برای رشد و پرورش ماهی قزل آلا استفاده می شود و هم چنین، غذایی که به ماهی داده می شود قیمت تمامی این ها به صورت روزانه تغییر می کنند. مسلم است که بر قیمت ماهی قزل آلا نیز تاثیرگذار باشند. علاوه بر این ها موارد متعدد دیگری بر قیمت ماهی قزل الا اثر دارند؛ از جمله:

 • میزان تقاضا
 • زمان تقاضا
 • زمان خرید و فروش ماهی قزل الا
 • وزن ماهی قزل الا
 • سفید با نارنجی بودن گوشت ماهی قزل الا
 • شکل ماهی قزل الا ( بسته بندی، منجمد، شکم خالی، تازه، فیله و … )

خرید و فروش ماهی قزل الا

مراکز فروش ماهی قزل آلا

خرید و فروش ماهی قزل الا در ایران نسبت به سال های گذشته رشد قابل توجهی داشته است. از آن جایی که ایران، کشوری قدرتمند در تولید و پرورش ماهی قزل الا می باشد، بنابراین، ایران توانایی تامین ماهی قزل آلا برای کل کشور و حتی کشورهای خارجی را دارد. شرکت ما با تولید ماهی قزل الا در سطح انبوه از بهترین و باارزش ترین و ناب ترین منابع ابی کشور، ماهی باکیفیت و مرغوب را طی چندین سال است که با افتخار در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. هم چنین سابقه ی طولانی مدت شرکت نیز در امر صادرات، آن را زبانزد ساخته است.

ویژگی های ظاهری ماهی قزل الا

ماهی قزل الا دارای بدنی فشرده است و باله دمی آن در مقایسه با سایر ماهیان آزاد بزرگتر می باشد. ماهی قزل آلا در ایران دو نژاد شناخته شده دارد که بنام های ماهی قزل آلای رنگین کمان و ماهی قزل آلای خال قرمز مشهور هستند. ماهی خال قرمز که از اسم آن مشخص است دارای خال های قرمز بر روی بدنش کاملا مشخص است و جثه ای کوچکتر از قزل آلای رنگین کمان دارد. قزل الای رنگین کمان در ظاهر، یک نوار پهن در دو طرف بدن خود دارد و حداکثر به طول ۱۴۰ سانتی متر و وزن ۵ کیلوگرم هم می رسد.

خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران

فروش ماهی قزل آلا منجمد

خرید و فروش ماهی قزل آلا منجمد و هم چنین ماهی سالمون منجمد توسط شرکت در تناژ بالا صورت می گیرد. مجموعه ی ما آمادگی ارسال را به تمامی استان ها دارد. و حتی در برخی از ایتان ها نیز مشغول به فعالیت است. شرکت آمادگی همکاری را با :

 • بیمارستان ها
 • رستوران ها
 • فروشگاه ها
 • شرکت های خصوصی
 • کترینگ ها
 • ارگان های دولتی و غیردولتی

و مکان های دیگر دارد.

چگونگی خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر کشور

بهترین نژاد پرورشی ماهی قزل الا در ایران، ماهی قزل آلا رنگین کمان است. پرورش این ماهی نیازمند شرایط آب و هوایی خاصی است. به همین خاطر در استان های محدودی از کشور ماهی قزل آلا پرورش می یابد. پس از صید ماهی در شیلات های پرورش ماهی قزل الا، این ماهی به بازارها و میادین میوه و تره بار ارسال می شود و پس از آن در سایر فروشگاه ها و مغازه های ماهی فروشی پخش می گردد.

خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران

ماهی قزل آلا شکم خالی/ ماهی قزل آلا منجمد

فعالیت های اساسی شرکت در رابطه با ماهی قزل آلا و ماهی سالمون است. این ماهی ها با توجه به سایز و اشکال مختلف ارائه شده به مشتری متفاوت هستند؛ در زیر خلاصه ای از قسمتی از اشکال مختلف ماهی قزل آلا و ماهی سالمون قابل عرضه به بازار هدف را نام برده ایم:

 1. ماهی قزل آلا تازه و ماهی سالمون تازه در وزن های مختلف
 2. ماهی قزل آلا منجمد و ماهی سالمون منجمد در وزن های مختلف
 3. ماهی قزل آلا فیله شده و ماهی سالمون فیله شده در سایزهای مختلف
 4. ماهی قزل آلا استیک شده و ماهی سالمون استیک شده در سایزهای مختلف
 5. ماهی قزل آلا و به خصوص ماهی سالمون صادراتی در سایزها و وزن های مختلف

تمامی این ها هم به صورت منجمد و هم به صورت وکیوم قابل عرضه می باشند.

خرید ماهی قزل آلا

قیمت روز ماهی قزل آلا 

قیمت روز ماهی قزل آلا همان طور که در بالا هم گفته شد تحت تاثیر عوامل مختلف، متغیر است. میزان نوسانات قیمتی ماهی قزل آلا در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ بسیار بیشتر بوده است. طوری که در اوایل سال ۹۸ به دلیل بروز حوادث طبیعی قیمت به شدت افت کرد و میزان تقاضا هم به نوبه ی خود پایین تر بود. در اواخر سال هم به دلیل افزایش میزان تقاضا طبیعتا قیمت هم روند صعودی پیدا کرد. برای خرید ماهی قزل آلا با کیفیت و مرغوب در هر شکل و سایزی بدون دخالت واسطه ها می توانید از طریق این شرکت اقدام نمایید. کافی‌ست با شماره تماس درج شده در بخش انتهایی سایت که مربوط به مدیر فروش است تماس بگیرید.

قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران

قیمت خرید و فروش ماهی قزل الا در ایران به قیمت روزانه ی اعلام شده، به بازار تهران و بازار بعثت وابسته هستند. اما در کل، در بازارها به دلیل وجود فروشندگان غرفه ها قیمت کمی بالاتر از قیمت سر استخر می باشد. اما در سراسر کشور قیمت روزانه یک میانگین مشخصی دارد. برای ثبت سفارشات خود و یا فروش و صادرات ماهی قزل الا و ماهی سالمون از طریق سایت شرکت اقدام نمایید.

خرید و فروش ماهی قزل الا

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: امین مقدس
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504495
ای دی تلگرام: aminmoghadas1010@
پست الکترونیکی: amin.moghadas65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده اگر باشد، قیمت مناسب تری برای آن در …

آراد برندینگ