خرید ماهی قزل الا در تهران

خرید ماهی قزل الا در تهران به صورت منجمد و تازه از سایت شرکت ما امکان پذیر است. قیمت روز ماهی قزل آلا در مراکز فروش بازار تهران و میادین تره بار، هر روزه اعلام می شود. سعی ما تولید بچه ماهی زنده و ماهی تازه با کیفیت و عرضه ی آن بدون واسطه به تمام استان های کشور است. خرید مطمئن و زیر قیمت بازار را از ما بخواهید. جهت کسب اطلاع از نحوه ی خرید ماهی قزل الا در تهران با ما در ارتباط باشید. خرید ماهی قزل الا در تهران نسبت به دهه ی گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته است.

خرید ماهی قزل الا در تهران

نحوه ی تولید ماهی قزل الا

ماهی قزل آلا فی الذاته، یک ماهی آزاد به حساب می آید که بیشتر در بستر رودخانه های خروشان زندگی می کند. اما فواید و ویژگی های اقتصادی این ماهی، مخصوصا گونه ی قزل آلا رنگین کمان آن، سبب شده که در محیط های پرورشی هم اقدام به تکثیر و پرورش این ماهی بکنند. نحوه ی تولید ماهی قزل آلا هم روش های مختلفی دارد:

 • متداول ترین روش احداث شیلات های پرورش ماهی بر روی رودخانه ها و چشمه هاست.
 • روش دیگر محصور کردن قسمتی از دریا یا دریاچه ها می باشد که داخل آن اقدام به پرورش ماهی می کنند.
 • پرورش ماهی قزل آلا در قفس هم شیوه ی دیگری از روش های پرورش ماهی می باشد.
 • پرورش ماهی قزل آلا در حوضچه های از پیش ساخته شده و سیستم مدار بسته هم نمونه ای از شیوه های پرورش می باشد.

خرید ماهی قزل الا در تهران

چگونگی توزیع ماهی قزل الا در کشور

 • توزیع ماهی قزل آلا توسط عمده فروش در میادن ماهی فروشی و شهرداری استان ها
 • فروش ماهی توسط تولید کننده به بازار مصرف
 • فروش تولید کننده ماهی به فروشگاه های بزرگ
 • فروش ماهی به شرکت های بسته بندی ماهی و سبب توزیع ماهی قزل آلا منجمد در بازار فروش

خرید ماهی قزل الا در تهران

پارارمترهای تاثیر گذار در کیفیت ماهی قزل الا قابل خرید

 • نژاد و نوع ماهی قزل آلا در کیفیت آن بسیار تاثیر گذار است.
 • نوع غذا و خوراکی که ماهی قزل آلا مصرف کرده.
 • محل و آب و هوایی که ماهی قزل آلا در آن رشد یافته.
 • سن و سایز ماهی صید شده، همگی در کیفیت آن نقش زیادی دارند.

خرید ماهی قزل الا در تهران

خرید ماهی قزل الا در تهران

با توجه به گرانی سایر محصولات پروتئینی گوشتی در کشور و ارزش غذایی فراوانی که خوردن ماهی می تواند برای افراد به همراه داشته باشد، اقدام به خرید ماهی در کشور بیشتر خواهد شد. اما خرید ماهی قزل الا برای بسیاری از تهرانی ها حساسیت هایی را به دنبال دارد که برخی از نکات مهم در زیر اشاره می شود:

 1. تازگی ماهی قزل آلا
 2. اندازه و وزن ماهی
 3. قیمت ماهی
 4. نوع و رنگ آن

شیلات ها و مراکز پرورش ماهی قزل آلا که در ارتباط با شرکت ما هستند؛ بسیار مجهز و پیشرفته هستند و از آب ناب ترین و بکرترین چشمه های ممکن استفاده می کنند. کیفیت و تازگی ماهی قزل آلای تولیدی تضمینی بوده و قبل از خریدهای عمده ی خود می توانید نمونه های آن را مشاهده و تست بفرمایید.

فروش ماهی قزل آلا

خرید و فروش ماهی قزل آلا منجمد در تهران

میزان خرید و فروش ماهی قزل آلا منجمد در تهران، بسیار بالاتر از سایر شهرهاست. در واقع، یکی از اقلام پرمصرف در این استان، ماهی قزل آلا منجمد است. اکثر قیمت ها در سراسر کشور، با توجه به قیمت ماهی قزل آلا در بازار تهران یا بازار بعثت تعیین می شود. البته به طور کلی، قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باید روزانه تعیین گردد. زیرا عوامل متعددی که بر قیمت این نوع ماده ی باارزش تاثیرگذارند؛ بسیار زیاد و البته متغیر هستند.

بازار فروش ماهی قزل آلا در تهران

بازار فروش ماهی قزل آلا در تهران، آماده ی ارائه ی ماهی قزل آلا در انواع مختلف:

 • پاک شده
 • بسته بندی
 • فیله ای
 • شنیسل
 • شکم خالی
 • منجمد
 • استیک
 • وکیوم شده

می باشد. اصولا، ماهی قزل آلا باکیفیت و درجه یک را از شهرها و استان های بکر که دارای آب و هوای بسیار مساعد و منابع آبی فراوان هستند وارد می کنند و در مراکز بسته بندی مراحل آماده سازی را انجام می دهند. شرکت ما، یکی از شرکت های بسیار پرسابقه و معتبر در کشور است که امکان دسترسی ماهی قزل آلا را برای مشتری در کمترین زمان ممکن فراهم می سازد.

خرید ماهی قزل آلا

قیمت خرید ماهی قزل آلا در تهران | قیمت فروش ماهی قزل آلا در تهران

قیمت خرید و فروش ماهی قزل آلا در زمان هایی که استان و منطقه ای دچار بروز حوادث طبیعی می شود، بسیار افزایش می یابد. یکی از دلایل آن هم بسته شدن جاده های مواصلاتی‌ست. و یا قیمت در اثر عوامل متعدد دیگری همچون میزان درخواست و تقاضا نیز کم و زیاد می شود. جهت ثبت سفارش های خود (به صورت عمده) و دریافت قیمت های روز با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

مراکز فروش ماهی قزل آلا

مراکز فروش ماهی قزل آلا در کشور، بسیار زیادند. در سطح استان تهران و سایر استان ها، تعداد زیادی مراکز فروش ماهی قزل آلا وجود دارد. از آنجایی که تولیدات این نوع ماهی بسیار زیاد است، در قبال آن تعداد مراکز فروش بسیاری هم وجود دارد. نکته ی قابل توجه برای تولیدکنندگان کیفیت و همچنین داشتن مجوز بهداشت است که باید مورد تایید دامپزشک باشد. و برای بخش صادراتی هم حتما داشتن آزمایش های لازم جز ضروری ترین نکات قبل از اقدام به صادرات است.

خرید آنلاین ماهی قزل آلا تازه در کشور

برای خرید آنلاین ماهی قزل آلا تازه در کشور می توانید با شماره ی واحد مدیریت در این قسمت تماس گرفته و سفارش های خود را به ثبت برسانید. خرید آنلاین ماهی قزل آلا به شرط اینکه در بخش حمل و نقل و انتقالات با داشتن کنترل کیفی گوشت که سلامت گوشت و کیفیت آن را تایید کند با استفاده از تجهیزات و امکانات لازم ، ماهی در بهترین حالت خود به بازار هدف منتقل می شود.

خرید ماهی قزل آلا

شرایط حمل  نقل ماهی قزل آلا و ماهی سالمون

برا حمل و نقل ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باید از ماشین های مخصوص حمل و یخال دار استفاده کرد، همین یخچال ها باعث تازه ماندن ماهی می شوند. دمای یخچال باید توسط کسی که در این کار تخصص دارد تنظیم شود، تا دمای خیلی کم و خیلی زیاد آن باعث از بین رفتن ماهی نشود. هم چنین، باید برروی ماهیان حتما یخ قرار داده شود. شرکت های بزرگ و معتبر خود دارای سردخانه هستند که با دارا بودن تجهیزات پیشرفته و قوی ماهی را منجمد کرده و برای مسیرهای دور و صادراتی از این ها استفاده می کنند. به طور کل، مشخص کردن نوع وسیله ی حمل و نقل بستگی زیادی به طول مسیر بازار هدف و مقصد دارد.

وسایل حمل و نقل یخچال دار

وسایل حمل و نقل یخچال دار انواع مختلفی دارند؛ از جمله:

 1. نیسان مجهز به یخچال با ظرفیت 2 تن برای حرکت به سمت مقصد (ماهی قزل آلا و ماهی سالمون)
 2. ایسوز مجهز به یخچال با ظرفیت حدود 7 تن برای حرکت به سمت مقصد (ماهی قزل الا و ماهی سالمون)
 3. ده چرخ مجهز به یخچال با ظرفیت حدود 10 تن برای حرکت به سمت مقصد (ماهی قزل آلا و ماهی سالمون)
 4. تریلر مجهز به یخچال با ظرفیت حدود 20 تن برای حرکت به سمت مقصد (ماهی قزل آلا و ماهی سالمون)

خرید ماهی قزل آلا

 جهت کسب اطلاعات در زمینه ی چگونگی حمل و نقل سفارش خود و قیمت آن می توانید با مدیر فروش شرکت تماس گرفته و مراحل لازم را جهت دریافت میزان تناژ ماهی درخواستی خود با کمک مدیر فروش طی کنید.

 

تماس با ما