خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده اگر باشد، قیمت مناسب تری برای آن در نظر گرفته می شود. فروش ماهی قزل آلا به طور مستقیم از شیلات به صورت عمده صورت می گیرد. خرید و فروش ماهی قزل الا و ماهی سالمون نیز از طریق شرکت ما به صورت عمده صورت می گیرد که در شکل های متنوع بنا به درخواست مشتری ارائه می گردد. خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده اکثرا برای فروشگاه ها، رستوران ها، اداره ها، سازمان ها و برای صادرات صورت می گیرد. قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به دلیل نوسانات قیمتی در تجهیزات و خوراک ماهی قزل الا روانه تعیین می شود.

خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده در ایران امار بالایی دارد. ایران یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه ی تولید ماهی قزل آلاست. این کشور به واسطه ی برخورداری از منابع ابی فراوان و اب و هوای مناسب برای تولید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون توانسته ماهی قزل آلا را با کیفیت بالا تولید کند و به کشورهای متقاضی در سراسر جهان صادر نماید. برای خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده و با قیمت مناسب و در عین حال، کیفیت بسیار بالا می توانید با شماره تماس واحد مدیریت که در بخش انتهایی سایت اورده شده است تماس بگیرید.

خرید ماهی قزل الا از طریق سایت

خرید ماهی قزل الا از طریق سایت بسیار ساده و راحت است. نکته ی بسیار مهمی که قبل از خرید ماهی قزل آلا فرانسوی باید به آن توجه ویژه داشت این است که حتما باید از مکان معتبر خریداری شود. شرکت ما با سابقه ی چند ساله در زمینه ی

 • پرورش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون
 • خرید ماهی قزل الا و ماهی سالمون
 • فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون
 • صادرات ماهی قزل آلاو ماهی سالمون به کشورهای متقاضی

توانسته جایگاه ویژه ای در میان تمامی مراکز تولیدی و خرید و فروش ماهی قزل آلاو ماهی سالمون داشته باشد.

خرید ماهی قزل آلا

فروش ماهی قزل آلا

آمار و میزان خرید و فروش ماهی قزل آلا در کشور، نسبت به سال های گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته است. با توجه به افزایش دانش و اگاهی مردم در زمینه ی استفاده از گوشت سفید به جای گوشت قرمز و قیمت مناسب ماهی قزل آلا نسبت به گوشت سایر آبزیان و  خواص بالایی که دارد طرفداران ماهی قزل آا از قبل بسیار بیشتر شده است. از جمله برخی از خواص ماهی قزل الا شامل:

 1. میزان بالای امگا3
 2. سرشار از انواع ویتامین ها به خصوص ویتامین A و انواع ویتامین های گروه B
 3. سرشار از پروتئین ها
 4. سرشار از کلسیم و فسفر
 5. سرشار از آهن
 6. خاصیت ضدسرطانی بودن ماهی قزل آلا
 7. درمان کننده ی بسیاری از بیماری ها

و خواص بالای دیگری که ماهی قزل آلا را در میان تمام آبزیان خاص نموده است.

بیشتر بخوانید: ماهی قزل آلا منجمد شکم خالی

خرید ماهی قزل آلا

خرید و فروش ماهی قزل آلا عمده

خرید ماهی قزل آلا به صورت عمده توسط این مجموعه میسر می باشد. خرده فروشی به دلیل هزینه های بالای حمل و نقل برای انتقال به سایر استان ها به صرفه نمی باشد. بنابراین شرکت تنها برای خرید و فروش ماهی قزل آلا عمده فعالیت دارد. هم چنین، حجم زیادی از ماهی قزل آلا و مایهی سالمون تولیدی شرکت در بخش صادرات استفاده می شود. قیمت ماهی قزل آلا عمده طبیعتا نسبت به ماهی قزل آلا خرده بسیار مناسب تر است. به طور کلی، با خرید ماهی قزل آلا از طریق شرکت ما به دلیل نبود واسطه ها، ماهی با کیفیت و کاملا سالم و بهداشتی را با قیمت مناسب می توانید تهیه کنید.

خرید ماهی قزل آلا در کشور

ایران یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه ی تولید و پرورش ماهی قزل آلاست. از زمان های قدیم پرورش ماهی قزل آلا در ایران خیلی مرسوم بود و با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه ها و تجهیزات به کار گرفته شده برای پرورش ماهی قزل آلا نیز پیشرفته تر شد. ایران با توجه به دارا بودن عوامل طبیعی مناسب جهت پرورش ماهی قزل آلا، موفق به کسب رتبه ی برتر در این زمینه شده است. گوشت ماهی قزل آلا دارای تنوع بالای مصرف است که می تانید سفارشات مورد نیاز خود را از طریق شرکت ثبت نمایید. از جمله:

 1. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون تازه
 2. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون منجمد
 3. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون شکم خالی
 4. ماهی قزل آلا و ماه سالمون فیله شده
 5. ماهی قزل آلا و ماهی سلمون پاک شده

خرید ماهی قزل آلا

این شرکت با فراهم کردن شرایط دوسویه و مستقیم میان پرورش دهنده و مصرف کننده ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باکیفیت را به صورت عمده و با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می دهد.

صادرات ماهی قزل آلا / صادرات ماهی سالمون

صادرات ماهی قزل آلا و ماهی سالمون از کشور ایران به کشورهای خارجی مانند:

 • روسیه
 • اذربایجان
 • ترکیه
 • امارات

و کشورهای دیگر اتفاق می افتد. برای صادرات ماهی سالمون نیاز به انجام آزمایش های متعددی هستیم. این شرکت مجموعه ی بسیار بزرگی است از:

 1. مراکز و شیلات های تولید ماهی قزل آلا
 2. بخش های اداری
 3. بخش های آزمایشگاهی
 4. کارخانه های بسته بندی ماهی
 5. بخش حمل و نقل

بنابراین شرایط صادرات به خوبی برای کشورهای خارجی فراهم است. یکی از آزمایشات بسیار ضروری و لازم برای صادرات، ازمایش مالاشیت می باشد. بریا صادرات اصولا ماهی سالمون درخواست م شود. چراکه گوشت آن به رنگ نارنجی بوده و وزن ماهی سالمون هم به صورت ایده ال برای صادرات بین 2 تا 4 کیلوگرم می باشد.

بیشتر بخوانید: ماهی قزل آلا در شیلات پرورش ماهی

خرید ماهی قزل آلا

جهت خرید و فروش و ثبت سفارشات خود با شماره ی بخش مدیریت تماس بگیرید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما