خرید ماهی سالمون در ایران

خرید ماهی سالمون در ایران با توجه به پرورش بالای آن نیز زیاد است. میزان پرورش ماهی سالمون در برخی از شهرها از جمله تهران، شهرکرد و اصفهان بسیار بالاست. ماهی سالمون هم به صورت بسته بندی و فیله و هم به صورت تازه ارائه می گردد. قیمت ماهی سالمون بسته بندی کمی بیشتر از ماهی سالمون تازه است. فروش ماهی سالمون در بازارهای داخلی کشور و حتی صادرات آن به کشورهای دیگر بسیار معمول است. روش تشخیص ماهی سالمون و ماهی قزل آلا کمی دشوار است. خواص ماهی سالمون از ماهی قزل آلا کمی بیشتر می باشد.

فروش ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون در ایران

خرید ماهی سالمون پرورشی در ایران درواقع همان ماهی قزل سالمون است که با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار مصرف کنندگان و بدون واسطه قرار می گیرد. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون هر دو از یک خانواده هستند پس در هنگام خرید باید به دقت بررسی شوند از لحاظ شکل ظاهری. تنها تفاوت بارز که تشخیص را بسیار آسان کرده؛ رنگ گوشت ماهی می باشد. رنگ نارنجی رنگ گوشت ماهی سالمون بسیار واضح است. تفاوت های آن ها در شکل ظاهری:

 1. در قسمت پایینی بدن ماهی سالمون بر خلاف ماهی قزل آلا خالی وجود ندارد.
 2. فک پایینی ماهی سالمون از چشمش بالاتر است اما ماهی قزل آلا اینگونه نیست.

سایت خرید ماهی سالمون در ایران

خرید ماهی سالمون در ایران از طریق این سایت امکان پذیر است. شرکت ما برای سهولت در خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون و هم چنین، برای برداشتن واسطه ها جهت قیمت گذاری مناسب تر برای مشتریان این سایت را تعبیه ساخته است. هم جنین، بسیاری از استان و شهرها به ماهی قزل آلا و ماهی سالمن با کیفیت کشور دسترسی راحتی ندارند و از این طریق می توانند خرید و فروش های خود را با اطمینان و سهولت ثبت نمایند. ماهی سالمون اصل در ایران پرورش داده نمی شود. در اصل دو نوع ماهی سالمون وجود دارد:

 1. ماهی سالمون نروژی
 2. ماهی سالمون ایرانی

خرید ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون نروژی اصل

سال های زیادی کشور نروژ در تولید ماهی سالمون یکه تاز بود تااینکه کشر شیلی توانست رقیب سرسختی برای نروژ شود. شیلی دارای مرزهای دریایی بسیار خوبی بود. شیلی با توجه به تولیهای بسیار بالا وقیمت های بسیار مناسب توانست در مدت زمان کوتاهی فروش های بالایی در زمینه ی ارائه ی ماهی سالمون داشته باشد. کشور ایران انچه که به عنوان ماهی سالمون به فروش می رساند ماهی قزل سالمون است. این نوع ماهی، ماهی سالمون ایرانی می باشد. سالمون ایرانی از خانواده ی ماهی قزل آلاست که به دلیل داشتن گوشت نارنجی رنگش به این نام شهرت یافته است. ظاهر ماهی سالمون ایرانی با ماهی سالمون نروزی بسیار متفاوت می باشد. اما

بیشتر بخوانید: ماهی قزل آلا شکم خالی در ایران

 1. هر دو دارای گوشت نارنجی رنگ بوده
 2. و هر دو از خواص بالایی برخوردار هستند.

فروش ماهی سالمون شهرکرد

فروش ماهی سالمون شهرکرد جایگاه بسیار ویژه ای را به خود اختصاص داده است. استان چهارمحال و بختیاری یکی از مراکز قدرتمند در زمنیه ی پرورش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون می باشد. به طور کلی، پرورش ماهی قزل آلا .و ماهی سالمون درآمد بالایی را برای پرورش دهندگان ماهی در این منطقه فراهم ساخته است. ماهی سالمون ایرانی همان طور که گفته شد همان ماهی قزل آلا سالمون است که گوشت نارنجی رنگی دارد. قیمت این دو مدل ماهی تفاوت چندانی باهم ندارند و تقریبا در یک رنج قیمتی هستند. ماهی سالمون شهرکرد در سایزهای زیر به فروش می رسد.

خرید ماهی سالمون

 1. سایز 800 گرم
 2. سایز 800 گرم تا 1 کیلوگرم
 3. سایز 1 کیلوگرم تا 1.5 کیلوگرم
 4. سایز 1.5 کیلوگرم تا 2 کیلوگرم
 5. سایز 2 کیلوگرم تا 2.5 کیلوگرم
 6. سایز 2.5 کیلوگرم تا 3 کیلوگرم
 7. سایز 3 کیلوگرم تا 4 کیلوگرم

صادرات ماهی سالمون شهرکرد

با توجه به میزان بالای حجم تولیدی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون کشور، صادرات ماهی سالمون از این شهر بسیار زیاد است. تعداد متقاضان خریدهای داخلی و خارجی ماهی سالمون شهرکرد هم به دلیل کیفیت بالا و رعایت مسائل بهداشتی لازم بالاست. در واقع، فضای بسیار مناسبی برای پرورش دهندگان و تولیدکنندگان فراهم شده است تا بتوانند ماهی قزل الا و ماهی سالمون تولیدی خود را در بهترین شرایط و با بهترین امکانات رشد بدهند. در این صورت مصرف کنندگان می توانند ماهی مورد نیاز خود را به صورت عمده و بدون واسطه و با قیمت مناسب خریداری نمایند.

خرید ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون پرورشی به صورت اینترنتی

در سال 99 به دلیل وجود کرونا، خرید ماهی سالمون پرورشی به صورت اینترنتی افزایش یافته است. تا قبل از این بیماری، مردم ترجیح می دادند که خرید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون را حضوری انجام دهند اما اکنون متوجه شدند که به راحتی و با اطمینان خاطر از خرید از مراکز و شرکت های معتبر به سرعت به محصول مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنند.

بیشتر بخوانید: بچه ماهی قزل آلا در جنوب ایران

شرکت ما در فضای اینترنتی محصولات خود را به نمایش می گذارد. لازم به ذکر است که شرکت ما، صرفا یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه مجموعه ی بزرگی‌ست شامل:

 1. اداره
 2. مراکز پرورش ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا سالمون
 3. بخش آزمایشگاه
 4. مراکز و کارخانه های بسته بندی و انجماد ماهی قزل آلا و ماهی سالمون
 5. بخش حمل و نقل

پس به دلیل تجمع مردم برای سفارش و خرید که بسیار هم می تواند خطرناک باشد. با تعبیه ی این سایت ها توانسته که میزان زیادی از سفارشات خود را به صورت آنلاین و اینترنتی خرید و فروش کند.  خرید ماهی سالمون در ایران و ارسال برای سایر کشورها هم حتی به صورت اینترنتی و آنلاین امکان پذیر می باشد. کافی‌ست با شماره تماس واحد مدیریت ک در زیر آمده تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما