خرید عمده ماهی قزل الا در ایران

خرید عمده ماهی قزل الا در ایران زیر نظر دامپزشکی و مراکز معتبر بهداشتی، جهت صادرات، بسته بندی و فروش در فروشگاه ها امکانپذیر است. خرید و فروش عمده ماهی قزل آلا تازه در تهران، همدان و سایر استان های ایران از طریق سایت salmonirani.ir انجام می شود. تولید ماهی قزل الا، بچه ماهی قزل الا با کیفیت بالا را از ما بخواهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید عمده ماهی قزل الا با سایت ما همراه باشید.

خرید عمده ماهی قزل الا در ایران

تاریخچه پرورش ماهی قزل آلا در ایران:

قدمت پرورش مصنوعی ماهی قزل الا در ایران به سال 1338 باز می گردد. زمانی که اولین مزرعه پرورش ماهی قزل الا رنگین کمان در کرج راه اندازی شد و از آن پس تعداد این مزارع در کشور افزایش یافت. این روند تا سال 1378 با یک روند تدریجی ادامه پیدا کرد ولی از سال 1378 به بعد رشد این مزارع با سرعت بسیار بالاتری انجام گرفت.

خرید عمده ماهی قزل الا در ایران

شرایط خرید عمده ماهی قزل الا:

شرایط خرید عمده ماهی قزل الا به چند دسته تقسیم می شوند که باید به آن اهمیت زیادی داده شود؛ این شرایط شامل:

 • در زمان خرید ماهی باید کیفیت ماهی در نظر گرفته شود.
 • قیمت ماهی در زمان خرید عمده فاکتور بسیار تعیین کننده ایست.
 • اندازه و سایز ماهی قزل آلا در قیمت خرید عمده ماهی تاثیر گذار است.
 • محل تولید و مجوزهای دامپزشکی شیلات پرورش ماهی قزل آلا نکته ی قابل توجه دیگر است.
 • شرایط حمل ماهی تا مقصد
 • شرایط تحویل ماهی که به چه صورت باشد (منجمد، شکم خالی، زنده)

خرید عمده ماهی قزل الا در ایران

مراکز خرید عمده ماهی قزل الا در ایران:

 • بازارهای ماهی فروشی
 • میادین میوه و تره بار
 • فروشگاه ها و هایپر مارکت ها
 • سایت های فروش اینترنتی
 • مزارع و شیلات های پرورش ماهی

خرید عمده ماهی قزل الا در ایران

با توجه به شرایط تولید ماهی قزل الا در ایران، استان های کمی در کشور شرایط پرورش این نوع ماهی را دارند. به همین دلیل خرید عمده ماهی قزل الا به صورت حضوری با محدودیت هایی روبرو است. اما با کمک گرفتن از شرکت هایی که کار تولید و فروش مستقیم ماهی را در کشور انجام می دهند، براحتی می توانید محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید.

 

فروش ویژه ماهی قزل آلا تازه

فروش ویژه ماهی قزل الا تازه توسط شرکت ما امکان پذیر است. این مجموعه توانسته با تعبیه ی سایت های مختلف نقش بسیار مهمی را در خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون ایفا کند و کمک بزرگی برای گسترش صنعت تولید و پرورش ماهی قزل آلا باشد. با توجه به وسعت کاری بالایی که در حوزه ی آبزیان و به خصوص ماهی قزل آلا و مهی سالمون وجود دارد، تعداد متقاضیان نیز روز به روز زیادتر می شوند و از همین رو مزایای سایت ها خودنمایی می کند. به طوری که با برقراری ارتباط با این شرکت از طریق سایت های تعبیه شده می توانید ماهی قزل آلا و ماهی سالمون مورد نیاز خود را از هرکجای ایران که باشید دریافت نمایید.

خرید عمده ماهی قزل الا

قیمت روز قیمت روز ماهی قزل آلاماهی قزل آلا در بازار تهران

در  در بازار تهران عوامل مختلفی دخیل هستند. این عوامل به صورت مکرر ممکن است در حال نوسان باشند و برعکس آن نیز ممکن است برای مدت طولانی تری ثابت بمانند. در هر صورت برای اطلاع از قیمت روز ماهی قزل الا باید با مدیر فروش این شرکت که اطلاعات تماس آن در بخش انتهایی سایت درج شده تماس حاصل نمایید.

طرف قرارداد شرکت جهت فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون

طرف قرارداد این شرکت، جهت خرید و فروش ماهی قزل آلا، مجموعه های بسیار زیادی هستند که خریدشان به صورت عمده می باشد. از جمله ی این مجموعه ها شامل:

 • ارگان های دولتی
 • بیمارستان ها
 • کترینگ ها
 • رستوران ها
 • فروشگاه ها
 • شرکتهای خصوصی و نیمه خصوصی
 • سازمان های دولتی و غیر دولتی

و بسیاری از مجموعه های دیگر می باشد.

خرید عمده ماهی قزل الا

خرید و فروش ماهی قزل آلا منجمد در تهران

یکی از اقلام بسیار پرفروش ماهی قزل آلا در تهران، ماهی قزل آلا منجمد و بسته بندی شده است. میزان درخواست و تقاضایی که از تهران برای خرید ماهی قزل آلا منجمد است بسیار بیشتر از سایر شهر و استان ها می باشد. در تهران مراکز و کارخانه های بسته بندی ماهی قزل آلا بسیار زیاد هستند. این کارخانه ها ماهی قزل آلا را طی فرایندهای لازم و با رعایت تمامی موازین بهداشتی به مرحله ی بسته بندی می رسانند. به طور کلی ماهی قزل آلا منجمد به جهت پرفروش بودن و سایر مزایای دیگرش مورد توجه مصرف کنندگان وطرفداران این نوع ماهی قرار گرفته است.

بازار فروش ماهی قزل آلا در تهران

بازار فروش ماهی قزل آلا در تهران بسیار پررونق است. این بازارها ماهی قزل آلا را در اقلام مختلف برای مصرف خریداران فراهم آورده و در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. از جمله:

 1. ماهی قزل آلا پاک شده
 2. ماهی قزل آلا بسته بندی شده
 3. ماهی قزل آلا فیله شده
 4. ماهی قزل الا شکم خالی و منجمد
 5. ماهی قزل آلا استیک شده
 6. ماهی قزل آلا تازه

خرید عمده ماهی قزل الا

روش آسان با دسترسی آسان به ماهی قزل آلا

اما یکی از روش ها برای دسترسی آسان و در زمان کم به اقلام مختلف ماهی قزل آلا از طریق این سایت است. مجموعه ی ما با سابقه ی طولانی مدت در زمینه ی صادرات، خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون با بهترین کیفیت و تحت بررسی آزمایش های مختلف جهت تاییدیه ی سلامت و بهداشت رضایت مشتری را جلب کرده و روز به روز بر تعداد سفارشات گرفته شده از جانب شرکت نیز افزوده می گردد. شهروندان عزیز از هرکجای ایران که باشند می توانند خریدهای خود را در کوتاه ترین زمان و با اطمینان کامل از کیفیت عالی و بهداشت کامل ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت عمده ثبت کنند. برای این کار باید با مدیر فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

خرید عمده ماهی قزل الا در ایران

خرید عمده ماهی قزل الا در ایران نسبت به سال های گذشته رشد بسیاری داشته است. این شرکت با همکاری با بسیاری از شیلات ها در سراسر ایران توانسته پاسخگوی نیاز بسیاری از متقاضیان ماهی قزل آلا و ماهی سالمون باشد. خرید از طریق شرکت فقط به صورت عمده است و خریدهای خرده قبول سفارش نمی شود. لازم به ذکر است که بخش بزرگی از تولیدات ماهی قزل الا نیز صرف بخش صادرات به کشورهای دیگر می شود. متقاضیان خارجی ماهی قزل الا برای وزن های بین 2 تا 4 کیلوگرم است که دارای گوشت نارنجی رنگ می باشند. بیشتر متقاضیان هم از کشورهای:

 1. روسیه
 2. عراق
 3. آذربایجان
 4. امارات متحده

می باشند.

خرید عمده ماهی قزل الا

قیمت ماهی قزل آلا در بازار

قیمت ماهی قزل آلا در بازار نسبت به سایر انواع گوشت سفید دیگر و گوشت قرمز بسیار مناسب تر است. گوشت سفید ماهی قزل آلا جایگزین بسیار مناسبی برای انواع گوشت های دیگر است. ماهی قزل آلا دارای نژادهای مختلفی‌ست که نژاد فرانسوی آن بسیار پرفروش تر است. خرید ماهی قزل آلا فرانسوی دارای مزیت های زیادی می باشد:

 1. دسترسی بسیار آسان
 2. قیمت مناسب آن نسبت به سایر آبزیان
 3. امکان خرید ماهی قزل آلا به صورت تازه از سراسر ایران
 4. امکان خرید ماهی قزل آلا در اشکال مختلف ( بسته بندی، منجمد، شکم خالی و … )

برای اطلاع دقیق تر از نحوه ی سفارش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون می توانید با واحد فروش این مجموعه تماس بگیرید.

 

 

تماس با ما