سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد

تهیه سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد با جدیدترین متدهای اجرایی امکانپذیر شد. کاریی آسان، هزینه پایین نسبت به نمونه های مشابه خارجی، سازگاری با محیط های مختلف پرورش و قابلیت اجرا برای شیلات های با ظرفیت های تولید متفاوت، از ویژگی های این سیستم ها می باشد. آبزی پرورانی که به دنبال تهیه تجهیزات مدار بسته می باشند می توانند از طراحی تا نصب این تکنولوژی جدید را به ما بسپارند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد

یکی از مسائل بسیار مهم پیش روی اقتصاد جهانی چه در حوزه صنعت و چه در حوزه کسب و کارها و تولیدات کوچک، مدیریت منابع و معضلات زیست محیطی و بهداشتی است. بعضا بخاطر رعایت نکردن مسائل نامبرده شده، بنگاه ها و تولیدی هایی بوده اند که فعالیتشان متوقف شده و یا متحمل پرداخت جریمه های سنگین شده اند.

اهداف اجرای سیستم های مدار بسته تصفیه آب:

  • مرتفع نمودن مشکلات زیست محیطی ناشی از آلودگی های صنعتی و شهری
  • بهره گیری از تجهیزات نوین بومی سازی شده داخلی در این مورد
  • آسانتر کردن فرایند تصفیه آب برای صاحبان صنعت و تولیدی
  • کاهش هزینه های جاری تولید
  • بهینه ساختن استفاده از منابع محدود آب
  • افزایش تولید در مرکز تولیدی مورد نیاز به آب مثل مراکز پرورش ماهی شیر سفید و میگو
  • امکان گسترش واحدهای تولیدی مدرن و در نتیجه افزایش اشتغال
  • کنترل عوامل بیماری زا که از طریق آب انتقال می یابند.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد

استان چهارمحال و بختیاری با داشتن بیش از 1000 شیلات پرورش ماهیان سردابی بخصوص قزل آلا رنگین کمان، سالنه به حجم بسیار زیادی آب پاک و شیرین نیاز دارد. در صورت تامین نشدن این میزان آب برای مزارع پرورش ماهی در این استان، بسیاری از آن ها تعطیل خواهند شد. کنترل نکردن پسآب حاصل از ماهی سالمون امروز که بعضا آلوده به بیماری های مختلف می شود نیز، یکی دیگر از چالش های مدیریت آب در این استان می باشد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در شهرکرد

تهیه سیستم مدار بسته پرورش ماهی برای شیلات های شهرکرد، می تواند تا حد بسیار زیادی چالش های آب در آینده این استان را حل کند. هزینه تهیه تجهیزات این سیستم بسیار مناسب بوده و براحتی قابلیت اجرای دارند.

جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه تهیه مدار بسته با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

2,500 دیدگاه